Jak věštit z koule?

Aby věštění s koulí bylo co nejvíce účinné, je potřeba ji umýt ve vodě se solí či vyleštit sametem.

Neměla by být poškrábaná nebo poškozená a používat byste ji měli pouze vy samotní a nikdo jiný! V případě, že ji nevyužíváte, měla by být zabalená v měkké látce a také chráněná před přímým slunečním světlem, aby se neporušila její vnímavost. Co jí však prospívá, je světlo měsíční. K věštění je potřeba tichá místnost, osvětlená mírným světlem a přítomná by neměla být žádná osoba ani zvíře. Vzdálenou ji od sebe mějte na délku ruky. Buťe trpěliví, napoprvé nejspíš neuvidíte nic.

Minulost i budoucnost

V kouli můžete vidět oblaka či symboly, které musíte umět správně interpretovat. Nejvzácnější variantou jsou pak vidiny konkrétních obrazců či situací. Pokud se věci zjevují v přední části koule, jde o události týkající se současnosti, nebo věci, které nastanou velmi brzy. Pokud se události zjevují v zadní část koule, poukazují na dalekou budoucnost. Vzdalující se věci, pak mohou znamenat, že daná situace brzy zmizí z vašeho života.

Význam symbolů

Pokud se vám zjeví BÍLÉ MRAKY, znamená to štěstí a kladnou odpověď. MRAKY ČERNÉ pak smůlu a odpověď záporného ražení. Symbol SRDCE značí psychickou i fyzickou věčnou lásku, která vydrží až do smrti. Je-li však jeho zobrazení jakkoli porušené, znamená opak a milostné trable. Obrazec HADA upozorňuje na hrozící nebezpečí, nepřítele v okolí nebo zákeřné lsti a zrady. BLESK značí sílu přemoci nepřítele nebo bezvýchodnou situaci, vidíte-li však blesků víc, znamená to velký průšvih nebo trest. Pokud se vám zjeví SLUNCE a MĚSÍC společně, čeká vás štěstí v partnerském vztahu anebo usmíření. Pokud se vám zjeví VODA, znamená to, že se odpoutáte od starých problémů a přijdou nové začátky. Radostné chvíle vás čekají, pokud uvidíte VÍNO, naopak slabost a frustraci značí obrazec ZUBŮ.Symbolem plodnosti a hojnosti je JABLKO. Pokud spatříte TROJKU, znamená to počet zkoušek, které je ještě potřeba podstoupit.

reklama
reklama