Jak vyladit společné milování

V dlouhodobých, i spokojených vztazích, často po letech pohasne a postupně vymizí erotická vášeň. Pokud nechcete na svůj intimní život rezignovat a dělat jen kompromisy, je důležité znovu objevit potěšení z vlastního těla. Poslouchejte ale nejen své tělo, ale znovuobjevte i partnerovi potřeby.

Čtyři základní typy

Muži - milenci se v zásadě dělí do čtyř základních skupin. Vodní typ má rád dlouhou a smyslnou předehru a dostatek času. Určitě ho potěšíte planoucími svíčkami, něžnostmi a vonnou koupelí. Jestliže máte v ložnici vzdušný typ, rozpalte ho poněkud lechtivými slovy. Zahrňte ho obdivem, šeptejte mu něžná i vzrušující slůvka. Zemitý typ bývá hodně vášnivý. Neplýtvá slovy ani něžnostmi a pokud po nich toužíte, bude třeba si o ně přímo říct. A poté naznačit, co se vám líbí nejvíce. Není to sice jeho parketa, ale určitě si časem na nový styl přivykne. Super romantik z něj ale nikdy nebude.

Sdělte si své touhy

Zato ohnivý typ za vhodných okolností dokáže váš skomírající sexuální život pěkně rozpálit. Je přitom nesobecký, takže k své spokojenosti potřebuje i naprostou spokojenost své partnerky. Nejvíce ze všech typů je svolný ke komunikaci a objasňování toho, co se vám líbí či nelíbí. Tak mu to rozhodně řekněte. A ještě něco. Pro kvalitní milování není důležité pouze rozpálit ohýnek u svého protějšku. Vy sami si musíte uvědomit, kdy je vám při milování nejlépe. Zkoušejte, experimentujte, hledejte. Toto milostné dobrodružství může být i po dvaceti či třiceti letech manželství velmi osvěžující. Zlepší se nejen sex, ale celkové vaše soužití.

reklama
reklama

Komentáře