Jak vyladit společné milování

V dlouhodobých, i spokojených vztazích, často po letech pohasne a postupně vymizí erotická vášeň. Pokud nechcete na svůj intimní život rezignovat a dělat jen kompromisy, je důležité znovu objevit potěšení z vlastního těla. Poslouchejte ale nejen své tělo, ale znovuobjevte i partnerovi potřeby.

Čtyři základní typy

Muži - milenci se v zásadě dělí do čtyř základních skupin. Vodní typ má rád dlouhou a smyslnou předehru a dostatek času. Určitě ho potěšíte planoucími svíčkami, něžnostmi a vonnou koupelí. Jestliže máte v ložnici vzdušný typ, rozpalte ho poněkud lechtivými slovy. Zahrňte ho obdivem, šeptejte mu něžná i vzrušující slůvka. Zemitý typ bývá hodně vášnivý. Neplýtvá slovy ani něžnostmi a pokud po nich toužíte, bude třeba si o ně přímo říct. A poté naznačit, co se vám líbí nejvíce. Není to sice jeho parketa, ale určitě si časem na nový styl přivykne. Super romantik z něj ale nikdy nebude.

Sdělte si své touhy

Zato ohnivý typ za vhodných okolností dokáže váš skomírající sexuální život pěkně rozpálit. Je přitom nesobecký, takže k své spokojenosti potřebuje i naprostou spokojenost své partnerky. Nejvíce ze všech typů je svolný ke komunikaci a objasňování toho, co se vám líbí či nelíbí. Tak mu to rozhodně řekněte. A ještě něco. Pro kvalitní milování není důležité pouze rozpálit ohýnek u svého protějšku. Vy sami si musíte uvědomit, kdy je vám při milování nejlépe. Zkoušejte, experimentujte, hledejte. Toto milostné dobrodružství může být i po dvaceti či třiceti letech manželství velmi osvěžující. Zlepší se nejen sex, ale celkové vaše soužití.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden