Můj kousek štěstí

Jak vysvětlit dcerám, že se máma svléká? 

To je ta doba internetu, na každého se dá hned něco najít a někdy i omylem...

Čerstvá padesátnice Sabina Laurinová (50) promluvila o tom, jak řeší jistý nesmírně delikátní problém.

Spanilá blondýnka je vzornou maminkou, s dcerami Valentýnou (19) a Majou (13) má čítankový vztah. Už proto je pro ni těžké postavit se čelem k situacím, které v životě krásných hereček a zároveň maminek nutně musí jednou nastat.

Ve škole, v hodině informatiky, se děti učily pracovat s internetem. Její dcera klikla na matčino jméno, ostatní spolužáci byli zvědaví, co se na obrazovce objeví, a tak se přišli podívat.

„Objevila se moje fotka, na které jsem svlečená do půli těla,“ vypráví herečka. „Děti na to vyjeveně koukaly, dcera to zaklapla.“

Holčičce to nebylo příjemné a hned po příchodu domů se své maminky zeptala, co to má znamenat. „Tak jsem jí vysvětlila, že je to fotka vystřižená z filmu a ta nahota tam měla smysl,“ vzpomíná herečka.

Svlékání před kamerou si navíc vždy protrpěla, styděla se. Nezapomeňme na Zdivočenou zemi, kde jí scénář předepsal vášnivou milostnou scénu s Martinem Dejdarem (57), kterého neznala.

Oba se styděli. Bylo jim řečeno, že v ateliéru nikdo nebude, jen režisér a kameraman, ale když se rozhlédli, zjistili, že v ochozech nad nimi stojí úplně všichni, celý štáb.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden