Můj kousek štěstí

Jak Warren Beatty svedl Ameriku

Můj kousek štěstí

A ještě se stačil i oženit.

Měl pověst sukničkáře. Opravdu měl 12 775 žen? Herec se zapřísahá, že jsou to jen pouhé fámy, ve skutečnosti by se to podle něj nedalo stihnout.

Rodák z Richmondu ve Virginii je synem učitelky dramatu, otec měl doktorát z psychologie a rovněž pracoval ve školství. Dá se říct, že Warren Beatty (85) byl vychováván pro nějakou ohromující kariéru, byl cílevědomý a ambiciózní, podobně jako starší sestra, pozdější slavná herečka Shirley MacLaine (88).

Warren vynikal ve sportu, byl skvělý fotbalista a mohl se v tom dále zdokonalovat, nabídky jen pršely, ale zvítězila touha stát se hercem. Miloval filmy, rád chodil do divadla, četl, poslouchal hudbu, a jakmile začala

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden