Jak zachrání manželství?

Herečka MÍŠA TOMEŠOVÁ (29), která je hvězdou seriálu Sestřičky Modrý kód, se zřejmě snaží zažehnat manželskou krizi se svým mužem ROMANEM TOMEŠEM (33) ze Slunečné. Povede se jí to?

Sympatická herečka Míša Tomešová (29) a charismatický Roman Tomeš (33) spolu vychovávají dva syny, Kristiána (3) a Jonáše (2).

Jejich kluci přišli na svět poměrně krátce po sobě a je proto jasné, že se oba doma nezastaví. A i v práci mají manželé napilno. I když se může zdát, že všechno s přehledem zvládají, není to tak.

Musí si platit chůvu!

Míša by asi měla s dětmi ještě nějaký ten rok zůstat na mateřské dovolené, jenže jak sama říká, je na práci závislá a doma ji to nudí. Ani Roman se svého natáčení nevzdá, proto svým malým synům prý zaplatili paní na hlídání.

,,Je to momentálně jediné řešení,“ prohlásili. Mnozí si myslí, že by s nimi měli trávit více času, neboť s nimi nebudou mít skoro žádné vzpomínky a zážitky. To si zjevně k srdci nevzali a práce se jen tak nevzdají.

Nemají chvilku klidu

Když už si ale na sebe chvilku najdou, netráví ji sami jako rodina. Dívčímu idolu ze Slunečné má prý údajně vadit, že je u nich doma neustále na návštěvě kolegyně jeho ženy Natálie Halouzková (20).

,,S Míšou jsme skvělé kamarádky a navzájem se navštěvujeme,“ pochlubila se mladá herečka ze Sestřiček. Ani jeden si proto neužije trochu toho klidu a domácí pohody.

Ve chvíli, kdy chce Tomeš řešit, že by chtěl být se svojí rodinou ve svém volném čase sám, Tomešová se má údajně vždy naštvat.

Žárlivost na denním pořádku?

Jak je vidět, na Natálii nedá dopustit a raději se kvůli tomu pohádá s vlastním manželem, jenž chce pro ni jen to dobré. Spekuluje se, zda mu to hvězda Sestřiček nedělá schválně.

Podle našeho zdroje jí má vadit, že mu od doby, co nastoupil do Slunečné, píše velké množství fanynek. Už v minulosti se spekulovalo o jeho nevěře. Oplácí mu tímhle způsobem?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden