Jak zařídite, aby vás zbožňoval?

Přejete, aby se k vám vrátil váš bývalý? Nebo jste už dlouho sama a chcete to změnit? Máme pro vás návod na to, aby vás zbožňoval právě ten, o kterého stojíte.

Základem je být spokojená sama se sebou. Musíte znát svoji cenu a objevit své silné pozitivní stránky, díky kterým jste tak jedinečná. Měla byste mít ráda sama sebe a s úsměvem to vyzařovat do celého okolí, aby ostatním bylo s vámi úžasně.

Musíte se zkrátka dostat do takové pozice, aby v muži setkání s vámi vzbudilo jen příjemné pocity nebo silný emocionální zážitek.

Přestaňte si stěžovat

Lidé v dnešní době si často stěžují a občas je únavné poslouchat neustále nějaké stížnosti, či nářky.

Berte alespoň vy věci pozitivně a buďte v pohodě, když jste s ním. Když budete na schůzce veselá a pozitivní, určitě se na vás bude dívat jinýma očima, než když zkritizujete obsluhu, jídlo a nádavkem ještě počasí .

Nesmíte si být moc jistá

Na vztahu musíte pracovat oba a pokud možno pořád. Jakmile se necháte ukolébat tím, jak je na začátku všechno skvělé, je dost možné, že se ani nenadějete a váš drahý půjde o dům dál.

Je to totiž pořád muž a toho přehnaná péče začně většinou brzy nudiz. Dejte si záležet na tom, aby vaše investice do vztahu byla buď stejná jako ta jeho, anebo menší. Řeč je o času, vůli a energii. Muž si dost času na přehnanou péči zvykne a začne to pro něj být samozřejmost.

Pak už zbývá jen krůček k tomu, aby si našel jinou ženu, které pro něj bude představovat stále tu výzvu, po kterou jako kaž.

reklama
reklama

Komentáře