Jak zaujmout na rande? Několik tipů, se kterými chybu neuděláte

Chcete být jako seriálová hvězda a za všech okolností okouzlit? Pokud ano, přinášíme vám několik tipů, jak vypadat dokonale a jak zaujmout na rande. Je jedno, zda jste muž nebo žena, jelikož se dá říci, že většina rad je přirozeně univerzálních. Nejprve je třeba začít tím, že rande si musíte domluvit. A to tak, že se seznámíte. Dnes existuje několik osvědčených metod seznámení s novým partnerem.

Skvěle seznámit se můžete například zde.

Můžete na to jít takzvaně po staru, stejně jako není problémem využít nových cest a nových metod. Mezi nejoblíbenější dnes patří:

•  Seznamky a sociální sítě

•  Kulturní či sportovní události

•  Klasické bary a kluby

Buďte vždy sami sebou
Dejme tomu, že jste na ideálního partnera nebo partnerku již narazili. Pokud je tomu opravdu tak, už stačí jenom zaujmout. Zde platí, že je správné být sám sebou. Nikdy není dobrou volbou se jakkoliv přetvařovat a dělat ze sebe něco jiného. Důvodem je to, že to protějšek velmi brzy prohlédne. I kdybyste měli v budoucnu šanci na vztah, tímto ji zcela a definitivně zazdíte. Každý z nás je nějaký, a proto není na místě se jakkoliv přetvařovat.

Zaujmete svým upraveným vzhledem
Ani na ten nesmíte zapomínat. Všimli jste si, jak dobře vypadají televizní hvězdy? Je to přirozeně dáno tím, že o sebe náležitě pečují. Pokud se podíváme konkrétněji, není to zase až tak složité. Stačí dobrý účes, upravené nehty, stejně jako dostatečná péče o pokožku. Ženy samozřejmě mohou přidat také decentní líčení. Tento základ je rozhodně nezbytný pro každého, kdo chce zaujmout.
Mnoho lidí se také snaží zaujmout i svou fyzickou krásou. Určitě to není až tak špatné, ale vše má své meze. Příliš odhalený dekolt u žen, nebo kalhoty zvýrazňující určité partie u mužů rozhodně nejsou ideální volbou. A pokud jako muž nemáte příliš co nabídnout, nezoufejte a vyzkoušejte Phalosan Forte.

Phallosan forte můžete zakoupit zde.

Samozřejmě ukázku toho, co vše dokázal, si nechte až do soukromí vašeho, nebo jejího bytu, tedy do ložnice.

Buďte originální a vtipní
Není nic horšího, než je nudné rande. Pokud dnes muži i ženy něco ocení, je to především to, že se s druhým protějškem baví. Tedy že mají společná témata ke konverzaci, že jsou na podobné inteligenční a názorové úrovni, stejně jako jsou rádi i za dostatek inteligentního humoru. Vypravování vtipů určitě není správná cesta k zájmu, ale několik povedených žertů jsou cestou, jak se zaujmout dá. Opět ale nezapomínejte na to, že přetvařovat byste se neměli.

Bez správného oblečení to nejde
Jednu z velmi důležitých věcí jsme nechali na konec. Je to oblečení, které o vás hodně prozradí. To volte podle události. Do baru se hodí trička s potiskem, zatímco do kvalitní restaurace spíše dress code smart casual. Samozřejmostí je, že by vám oblečení mělo primárně dobře padnout, mělo by být čisté a samozřejmě i skvěle vypadající. Dnes už není problém koupit řadu módních kousků za pár stovek. Tak vyrazte do obchodu a následně na rande, na které budete ještě dlouho pozitivně vzpomínat.

Skvělá trička s potiskem naleznete například zde.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden