Jak znovu probudit vášeň?

Nemáte už dlouho chuť na milostné chvilky a rozhodně to není jen únavou? Nejste sama. Máme pro vás pár tipů, které by vám mohly pomoci.

Pokud celý den lítáte kolem domácnosti a váš muž se po příchodu domů jde dívat na fotbal, je jasné, že vy budete večer chtít spát, ale on má ještě spoustu energie. Rozdělte si s mužem i domácí práce a dělejte něco společně.

To vás donutí spolu komunikovat a smát se. Ideální příprava na večerní něžnosti. Chuť na sex mohou snižovat i léky na vysoký tlak či úzkost. Zeptejte se lékaře, jestli existuje i jiná varianta, která nebude snižovat vaše chutě.

Naplánujte hezký večer

Bylo by fajn jít do postele dřív, než budete unavená k padnutí. Uspořádejte si celý den tak, abyste vše stihla a večer s partnerem měla ještě chvíli volna. Nejlepší by bylo, kdyby se vám předtím ještě podařilo dát si nějaký relax.

Plnou vanu, půlhodinu s knížkou, film... Cokoli, při čem zapomenete na starosti běžného dne či hádky. Do uvolněné mysli totiž přichází touha po tom druhém mnohem snadněji.

Jezte méně a hýbejte se

Když už vyrážíte na večeři, zkuste se nepřejíst. S plným žaludkem se nechce skotačit. Dávejte si lehké večeře, které vás zasytí, ale nedonutí svalit se na gauč a ztěžka oddechovat. Zvýšená hladina cholesterolu zpomaluje krevní oběh a tím i tlumí vášně.

Tělo je pak i méně citlivé na dotek. Zkuste si najít i společného koníčka. Jednak spolu strávíte další společný čas, což vašemu vztahu prospěje, ale navíc aktivní tělo má v sobě zdravou touhu a potřebu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden