Jak znovu získat ztracenou energii?

Cítíte se unavená a stále si přehráváte v hlavě vzpomínky na někoho, kdo vám kdysi ublížil? Poradíme vám, jak se od toho jednou provždy osvobodit!

Spoustu energie necháváme v minulosti a v přítomnosti tím slábneme. Když si něco velmi silně přejete, vyšlete do budoucnosti svou energii. Když pak k události dojde, cítíte radost. To proto, že v tu chvíli se setkávámte se svou energií.

Radost však pomine, energie je ztracena a znovu zůstává v minulosti. Když si něco přejete, je lepší vložit energii přímo do realizace vašeho cíle, než jen do touhy po něm. Samozřejmě, že mnoho energie necháváme ve všedním běhu života.

To kvůli svým starostem a obavám. Cesta do minulosti Lehněte si a vnímejte, kde máte v těle špatné pocity. Může to být tíha, bolest, tlak. Jaká událost odpovídá tomuto pocitu? Přeneste se v mysli do minulosti, kde ta událost nastala.

I kdyby to byl už zbořený dům, vaše energie ulpěla na kamenech, či na stromech. Jděte v myšlenkách tím místem. Nezajímají vás ani lidé, ani věci, které se tam nacházejí, nemusíte vzpomínat, jen hledejte očima svou energii.

Bude to něco zapomenutého, ztraceného, ale vašeho. Může to mít podobu obláčku, pavučiny, kytek, trávy nebo listů. Všechno to sbírejte a vdechujte vůni toho všeho. Nebo to vložte do poháru a z něj ztracenou energii vypijte.

Ucítíte příliv sil Když uvidíte shluk své energie, dokážete také vidět, jaká emoce je v něm obsažena. Až svou ztracenou energii znovu vdechnete nebo vypijete, ztratí pro vás ta dávná událost citový význam a budete ji moci odložit do svého skladu minulých událostí.

Vzestup energie však nepocítíte najednou, ale až po několika dnech, kdy se ve vás energie usadí. Tehdy pocítíte skutečný příliv sil. Tato metoda nijak neporuší souvislost a návaznost událostí, jen si vezmete zpět svou energii.

Metoda vrácení energie z minulosti garantuje její plné vrácení tak z osmdesáti procent. Ale i kdyby se vám vrátilo jen třicet procent, pocítíte podstatný příliv sil a euforii.

reklama
reklama