Jaké boty si Tamaris připravila na letošní jaro?

Nová jarní sezóna si žádá pořídit si nové boty. Nabídka výrobců je skuečně pestrá a výběr není snadný. Abyste si nákupy ulehčili, podívejte se na to, jaké boty si připravila pro letošní jaro Tamaris.

Tamaris na letošní jaro


Značka Tamaris nabízí široký výběr obuvi v různých velikostech. Nová kolekce nabízí svým zákazníkům boty v mnoha velikostech, od ve. 35 do vel. 43. Nabídka nové jarní kolekce zahrnuje produkty, které se liší také velikostí svršku a to od XS do XL. Pořídit si tak nové boty mohou dámy s libovolnou velikostí nohy. Díky řadě výhodných akcí lze pořídit novou obuv za skutečně výhodné ceny.

Tamaris se zaměřuje na moderní technologická řešení, díky nimž je chůze v jejich botách opravdu pohodlná. Boty jsou vybaveny ergonomickými vložkami, které zabraňují rychlému unavení nohou a snižuje se riziko zakřivení páteře. Boty Tamaris jsou také dokonale tvarované. To vše proto, aby poskytovaly uživatelům nejvyšší úroveň pohodlí.

Nepostradatelnou obuví od Tamaris jsou jejich dokonalé sandálky, které jsou pro letošní rok vyvedeny v nových módních barvách a střizích. Vybrat si můžete nízkou či vysokou podrážku, ale i klínek či zcela bez podpatku.

Dámské sandálky s pásky se velmi často objevují ve světě současných trendů. Není divu, že se vrací v sezóně jaro-léto 2021 a získávají si srdce milovníků nadčasové elegance. Klasické modely se objevily na molech mnoha návrhářů a Tamaris není výjimkou. Nabízí velmi nadčasovou obuv, kterou snadno zkombinujete k šatům, sukním, ale i legínám, šortkám a džínám. Nebojte se sáhnout jak po klasické černé a bílé, tak po pastelových a především metalických barvách. Stříbrné sandálky se stanou středem pozornosti v každém vašem stylu.

Rovněž pantofle a žabky jsou absolutní nutností pro teplejší dny. Pokud máte ráda neobvyklé dámské boty, pak vás trendy v této sezóně jistě osloví, protože v nich budou dominovat pohodlné, extravagantní pantofle a nazouváky, ve kterých bude pohodlná i ta nejdelší prohlídka města. Nebojte se experimentovat a popustit uzdu své fantazii.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden