Jaké boty vám zkrásní nohy?

To, že je venku sníh a mráz ještě neznamená, že nemůžete jít s dobou. Pořiďte si kvalitní slušivé botky, které vás ochrání před zimou a dodají vaší postavě a celkovému vzhledu náboj!

Toužíte po dlouhých štíhlých nohách? Vhodné boty vám opticky prodlouží nohy nebo skryjí nelichotivý tvar nohou do tvaru písmene O.

Vysoké, ale pohodlné podpatky

Krásné nohy dělají vysoké podpatky. Pořiďte si takový pár bot, který má široký, pohodlný podpatek, ale zároveň vám prodlouží celkovou postavu. Vyšší podpatky vás totiž pohodlně donutí k celkově jinému držení těla. Vyzkoušejte je a uvidíte sama.

Pohodlné kozačky

Na sukně a přílišnou eleganci vás moc neužije? Pak jsou pro vás tyhle boty tou správnou volbou! Ideálně se hodí k ledabylému venkovskému stylu v podobě džín a kožené bundy. Vysoké širší kozačky do půlky lýtek vám navíc pomůžou zamaskovat případné zakřivení lýtkových kostí do tvaru písmene O.

Nízké botky ke všemu

Toužíte naopak po botách, které se budou hodit téměř ke všemu? Ke kalhotám i sukním? Pro vás je ideální variantou nízká městská obuv, která je ideálně pouze ke kotníkům, má vůli v podobě všitých gumiček a vysoký podpatek nahrazuje příjemný jeden centimetr vysoký klínek. Barevná kombinace je už jen na vás!

reklama
reklama

Komentáře