Můj čas na kafíčko

Jaké intriky se chystají v další Tváři? Půjdou si po krku!

Kdo opustil kvůli oblíbené show svou rodinu a který ze soutěžících už teď trénuje chůzi na podpatcích?

Na hvězdu Ordinace Michaelu Badinkovou (39) čeká náročná výzva. Z poklidu nemocnice se vrhla do dravé partičky show Tvoje tvář a dámy si prý už teď vjíždějí při zkouškách do vlasů!

Ze všech stran slyší nová osmičlenná parta varovné výkřiky o tom, že si soutěžící během show plné komediálních výstupů Tvoje Tvář má známý hlas sáhli na samé dno. Přesto se šest známých herců a dva profesionální zpěváci rozhodli tuhle výzvu přijmout, takže od září budou diváci na televizních obrazovkách týden co týden vídat hvězdu seriálu Modrý kód Evu Burešovou (25), sympaťáka z V. I. P. vražd 2 Patrika Děrgela (29), tváře z konkurenční Ordinace Michaelu Badinkovou (39) a Roberta Jaškówa (48), herce Jana Révaie (44), herečku Jitku Schneiderovou (45), mladíčka Vojtěcha Drahokoupila (22) a vítězku poslední SuperStar Terezu Maškovou (22). Zvítězí nakonec zkušenosti ostřílených bardů, nebo hravost a elán nastupující mladší generace? Herečka Eva Burešová má ale zatím úplně jiné starosti, a tak možná bere účinkování v Tváři jako dobré odreagování. Nedávno ji totiž opustil po založení rodiny její přítel. A důvod? „Nechci o tom pořádně mluvit. Sama nevím, jak to mám pojmenovat. On je výborný kamarád, muzikant, partner, ale s rodinou to dohromady nešlo,“ kápla božskou hvězda Modrého kódu.

Co poradí Martin nastupujícím bardům?

Dala přednost show před rodinou

Přesto doufá, že to není definitivní a po menší odluce se třeba zase sejdou. Zatím je ale doma na ročního syna Nathaniela (1) stejně sama, tak proč se nezabavit v soutěži? „Nebylo to snadné. Ale nikdo z rodiny neřekl: nechoď do toho. Po skončení natáčení počítám s tím, že si vezmu volno a někam se synem pojedu,“ těší se už teď Eva na to, že vše skončí. S trochu jiným problémem se bude muset vypořádat herec známé kriminálky V. I. P. vraždy 2 Patrik Děrgel. Ten totiž odmala bojuje s dysgrafií a dyslexií. Což pro něho znamená daleko delší a složitější studování textů. A to není zrovna výhoda v soutěži, kde se musí za velmi krátkou dobu a pod tlakem naučit nejen texty písní, ale i celkovou choreografii. „Přál jsem si to zažít, protože člověk nikdy neví, co bude následovat, a ani si to nedokáže představit. Bavil jsem se s účastníky show a říkali, že to je nezapomenutelný zážitek. Tak se těším a určitě to bude etapa života, na kterou budu vzpomínat,“ rozplývá se prozatím fešák s údajně nejhezčím zadkem. Eva i Patrik tak plynule přejdou z jedné komerční televize na druhou. Zůstanou už u konkurence?

Role bardů je daná

Překvapit určitě můžou i zkušení herci, jakým je představitel doktora Leoše Máry v kamenické nemocnici Robert Jašków. Ten bude v nové partě zastávat roli nejstaršího barda po vzoru herce Martina Dejdara (53) nebo Miroslava Etzlera (53) z předchozích řad. Jeho fanoušci ho navíc zatím znají hlavně jako intrikána a vyléčeného feťáka z Ordinace. Jenže ve skutečnosti je prý gentleman. Otázkou je, která z těchto dvou rolí u něho převládne před kamerami. Sebevědomí mu totiž nechybí. „Samozřejmě se nebojím, ale malá nervozita tam bude. Nikdo není z kamene,“ dušuje se Robert. Podpořit se vzájemně můžou s jen o čtyři roky mladším Janem Révaiem. Pro něj bude seskočení z motorky, na které trávil s Pavlem Liškou (46) tři měsíce ve Střední Americe, a naskočení do show šokem. „Už jsem začal běhat s tím, že si u toho zazpívám, ale zjistil jsem, že to nejde,“ směje se. Těžko tak dopředu odhadovat, jestli bude tahle skvadra celebrit na ostří nože, nebo se budou navzájem držet nad vodou. Intriky, či parta? Herečka Michaela Badinková doufá v druhou variantu. Sama je jako Alena Rytířová v Ordinaci i doma zvyklá na podporu. „Starší dcera je z toho nadšená. Mladší to moc nevnímá. Můj muž nechal rozhodnutí na mně,“ libuje si Míša. To Tereza Mašková je ze SuperStar jistě zvyklá na větší boje. „Určitě se pořádně vyblbnu, ale zároveň je to pro mě výzva. Jsem ráda, že jsem nabídku dostala,“ říká. Vjedou si tyhle dvě krásky do vlasů?

Mají strach a nevědí, jak všechno zvládnou!

Na další řadu kývla i Jitka Schneiderová. Spekulace o jejím těhotenství se tak rozplynuly. „Musím říct, že zažívám pocit úzkostného strachu. Ale těším se, že budu tři měsíce zpívat a užívat si show, kde se sejde hodně profíků,“ má smíšené pocity. Podobné si zažila i ve StarDance, takže si pamatuje, do čeho jde. Na rozdíl od herce Vojtěcha Drahokoupila, pro kterého to bude úplně nová zkušenost. „Cítím velký respekt. Ale největší strach mám z toho, že mi oholí nohy, dají krátké šaty, paruku s dlouhými vlasy a budu muset chodit jako ženská. Po pravdě jsem si to zkoušel a prostě to nejde,“ děsí se už teď zpěvák. Ten se nedávno rozešel s dlouholetou přítelkyní, a tak není úplně vyloučené, že si díky Tváři najde novou známost. Jde do toho právě kvůli tomu? Kdo se nakonec přidá k vítězům z minulých let Haně Holišové (37), Janu Cinovi (30), Tatianě Vilhelmové (40) a Berenice Kohoutové (27)?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden