Jaké je skutečné tajemství jejího mladistvého vzhledu?

Jana Švandová bývala vždycky pořádné číslo. Muže střídala jako na běžícím pásu a nyní se zdá, že ji bouřlivá minulost začala opět dohánět.

Navzdory tomu, že JANA ŠVANDOVÁ (74) už překročila sedmdesátku, vypadá stále skvěle a muži se za ní otáčejí stejně jako v mládí. Herečka ale přiznává, že bývaly doby, kdy věrnost nebyla její silnou stránkou. Jak to má s milenci dnes?

Několikanásobná babička Jana Švandová (74) se sice mílovými kroky blíží k osmdesátce, její věk by jí ale hádal jen málokdo. Navzdory neúprosnému proudu času totiž neztratila ani špetku ze  svého sexappealu a pořád zraje jako víno.

Mnozí ji dokonce podezírají z toho, zda nepodepsala tajnou smlouvu s ďáblem. Jak jinak si lze totiž vysvětlit její neutuchající mladistvou krásu? Mohou za to snad zástupy obdivovatelů a milenců? Herečka se nikdy netajila tím, že si

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden