Jaké jste čínské znamení?

Narodili jste se v energickém znamení Draka, stojíte nohama pevně na zemi jako Buvol, anebo jste předurčeni pro život naplněný moudrostí jako Had? Každé znamení v sobě skrývá něco jiného a dokáže nás vystihnout.

Poznejte své silné a slabé stránky

Čínská astrologie pracuje s lunárním rokem, proto rok zvířecích znamení nezačíná 1. ledna, ale většinou až jeho koncem či začátkem února. Letošní rok je ve znamení kovového Buvola. Bude to rok píle a pracovitosti.

KRYSA: 1948, 1960, 1972, 1984, 1996

Na jednu stranu je inteligentní a společenská, na stranu druhou velmi neklidná a příliš nedůvěřivá. Nerada mluví o svých potížích.

Smyslem jejího života je dosahovat co největšího prospěchu a neustálých výhod, k čemuž klidně využije své okolí. Umí dobře

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden