Jaké mučivé výčitky Janžurovou stále pronásledují?

O blíbená divadelní i filmová herečka Iva Janžurová (76) má už rozhodně právo na to, pověsit svou kariéru na hřebíček a věnovat se jiným radostem. Jako třeba svým vnoučatům. Jenže Iva se nemůže rozhodnout, čemu dát ve svém životě přednost.

„Mám strašné výčitky, že se málo věnuju tomu nejmenšímu vnoučkovi,“ přiznala bez mučení herečka. Na druhou stranu ale není ochotná se ani ve svém věku vzdát své práce na jevišti a před kamerou, která je jejím největším koníčkem.

Nehodlá zpomalit zběsilé tempo

Tohle tempa nemůže zvládat věčně! Už takhle si stěžuje, že jí její malý vnouček Antonín (3) od mladší dcery Theodory Remundové (43) sotva pozná, když na něho dělá opičky z okna cestou do školky. Dokonce ji ani neoslovuje babičko, jak by se dalo od tří a půl letého chlapečka očekávat, ale spíš Ivuško. Historie se tak opakuje, protože naprosto stejně se známá celebrita zachovala i vůči svým vlastním malým dcerkám. Tehdy si raději pořídila spolehlivou paní na hlídání. Nebude ale litovat, až zjistí, že nejlepší roky jejích vnoučat jsou už pryč a ona z nich kvůli práci zažila jen střípky? To asi ukáže jen čas. Natáčení jí prý dodává hodně síly. Proč ji tedy její dcera Sabina Remundová (45) chce mít zavřenou doma, kde by už mohla jen odpočívat?

Stýská si, že nemá čas na vnoučata.

Proč jí starší dcera  začala diktovat?

Ještě na jaře se Iva radovala z role v populárním seriálu Ohnivý kuře. Tomu je ale, jak se zdá, konec. „Sabina rozhodla, že už nebudu točit Ohnivý kuře, protože se mi hrozně nashromáždila jiná práce,“ postěžovala si uznávaná herečka, která prý kvůli své práci už nemohla ani pořádně spát a načerpat síly. Sabina omlouvá své diktátorské chování starostí o maminku. Je už ve věku, kdy na sebe musí být víc opatrná. Nedělá to starší dcera právě proto, aby její děti i tři synovci od její sestry nebyli věčně bez babičky? Jak tohle rodinné drama dopadne?

reklama
reklama

Komentáře