Jaké největší skandály hýbou taneční show?

Jedna věc je pěkně se blýsknout a zářit na tanečním parketu. Tou druhou je ale udržet se na uzdě, aby náhodou nevyplaval na povrch nějaký tajný milostný románek či aféra. Komu se nepovedlo průšvihy ututlat a potom skončil s ostudou? A co už se začíná odkrývat v deváté řadě taneční soutěže? Vzniká snad na parketu další nová láska?

Největší pikantností za celé existence StarDance byla líbačka tanečníka Marka Dědíka (35) před třemi lety. Překvapivě to ale nebylo s jeho taneční partnerkou herečkou Jitkou Schneiderovou (45). Šlo totiž o ryze pánskou divokou jízdu.

Marek se nechal fotografy zvěčnit, jak před barem osahává a objímá svého kamaráda. A i když se později snažit mlžit, že šlo o nevinnou sázku, nevypadalo to tak. Hlavně proto, že na ulici byli úplně sami.

Kdo z toho měl největší šok, byla jeho přítelkyně Tereza. Tu raději urychleně pořádal o ruku a loni v listopadu se jim narodil synek Bertram (1). Aby utlumil pochybnosti, svou vyvolenou si letos v září vzal.

Veronika v soutěži doplatila na své křestní jméno.

Co otřáslo soutěží?

S několika nesrovnalostmi se potýká i samotná soutěž. Změny nastaly v pravidlech: dřív třeba nebylo možné, aby nemocného tanečníka nahradil jiný. Kvůli tomu musela v první sérii odstoupit Mahulena Bočanová (51), když se jí zranil tanečník.

Už o rok později ale nahradila herečku Taťánu Medveckou (64) zpěvačka Aneta Langerová (31). Podobně přebral i lyžař Ondřej Bank (37) před dvěma lety tanečnici Evu Krejčířovou (38) bývalému fotbalistovi Ladislavu Vízkovi (63).

Něco podobného se stalo letos i baviči Richardu Genzerovi (51), který přijal nabídku do StarDance na poslední chvíli za herce Václava Koptu (53) potom, co si zranil nohu. Šok přišel také ve čtvrté řadě, když naprostým omylem vypadla oblíbená herečka Veronika Žilková (56).

V soutěži totiž byla tehdy ještě jedna Veronika a divákům se při posílání hlasů jména prý popletla. „Na začátku soutěže nemáme zažitá jména, dost se to plete. Moc se omlouvám Veronice Žilkové, vědomě bych hlas Filipovi neposlala,“ přiznala jedna z divaček, která nevědomky poslala hlas kuchaři z Kluků v akci Filipu Sajlerovi (39).

Podobně se pak spekulovalo i o falšování hlasů v souvislosti s topornými výkony tanečního dřeva Lukáše Pavláska (40) alias Tydýta, který prošel téměř do finále. Bude podobným nařčením čelit i herečka Pavla Tomicová (56)?

Jako bývalý tanečník má velkou výhodu.

Místo hádky útěk

Ta zatím bere vše s humorem a od soutěže si slibuje aspoň úbytek na váze. To vítá i její manžel, herec Ondřej Malý (52). On je totiž v jejich domácnosti a manželství už dvacet let velitel. A Pavle to vyhovuje. Sama je přes zdánlivě ráznou povahu ta, která před drsnou hádkou bere nohy na ramena se slzami v očích.

„Manžel mě zaujal svým chlapáctvím. Ani nevíme, kdy a jak tu byla láska,“ popisuje jejich začátky. Vždy ale tak harmonický vztah neměla. V prvním manželství zjistila až po deseti letech, že je její muž homosexuál, a dlouho se nemohla vzpamatovat.

„Nejvíc jsem se trápila tím, že jsem žila tak dlouho v nepravdě,“ vzpomíná herečka. Stane se právě hvězda seriálu Krejzovi miláčkem publika?

Horké favority soutěže zradilo žhavé tango.

Kdo má navrch?

V tom mají jasno sázkaři. Vede čert pokušitel Uriáš z pohádky Anděl Páně Jiří Dvořák (51). Navíc má podobně jako další favorit Richard taneční základy z mládí, což je výhoda. Nejvíc bodů v 1. kole získala ale herečka Daniela Šinkorová (45). V 2. už se jí nevedlo a podle diskuze po soutěži se divákům zdála příliš afektovaná a snaživá.

Nakonec ze soutěže k překvapení poroty vypadla... A kdo si za přenosy vydělá nejvíc? Samozřejmě finalisté, škoda jen, že místo 50 tisíc dostávají hvězdy letos jen 40.

Kdo diváky naštval a kdo šel ke konkurenci.

Za  největšího přeběhlíka je pak považovaný dlouholetý porotce Jan Révai (44). Ten místo letošního ročníku kývl na novou výzvu do imitační show Tvoje tvář má známý hlas, který konkuruje právě taneční StarDance.

Mnozí diváci mu to dodnes mají za zlé. Díky tomu ale dostal šanci choreograf Václav Kuneš (43), který je přítelem sympatické moderátorky Kristiny Kloubkové (41). Se svou moderátorskou pozicí bojoval v minulé řadě tak trochu i prvotřídní moderátor Marek Eben (60).

To mu nemohla ani samotná Miluška Bittnerová (40) odpustit. „Já jsem na narážky ohledně svého poprsí zvyklá, ale od pana Ebena mě to velmi překvapilo, až jsem byla i naštvaná. Mohl si to zrovna v případě této kultivované akce odpustit,“ reagovala na poznámku o tom, že je herečka stejná jako krajina, ze které pochází.

Svěží a zvlněná. Mimo to třeba v minulosti nevhodně nabízel v dražbě tréninkové spodky herce Jiřího Schmitzera (68). Čeho se dočkáme letos, se nechme překvapit.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden