Jaké nemoci vám podle horoskopu hrozí?

Říkáte si, proč trpíte třeba na časté zlomeniny? Není to náhoda!

Nyní se možná cítíte zdraví jako řípy, nemusí to tak být ale pořád. Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu je k něčemu více či méně náchylné. Poradíme vám, na co si dát pozor.

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Odolnější tělesná soustava jen zřídkakdy dovolí, aby u vás propuklo nějaké větší onemocnění. Dají se očekávat například bolesti hlavy, případně vysoký krevní tlak. Velké rozčilení u vás může mít za následek také nespavost. Z úrazů vám pak hrozí zejména popáleniny nebo zranění pracovními nástroji.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Jako jedno z mála znamení máte to štěstí, že nemoci se vám celkem vyhýbají. Pokud se něco objeví, týká se to většinou krku a krční páteře. Hrozit vám může také zánět mandlí. Jak už je vaším zvykem, kurýrujete se raději

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden