Jaké trauma jí zničilo vztah k mužům?

Je atraktivní, úspěšná a také velmi oblíbená. Přesto jí to s muži celý život vůbec nevychází!

Půvabná herečka Martina Randová (48), která roky září v seriálu Ordinace v růžové zahradě, si na život bez stálého partnera už dávno zvykla. Žije jen se svou matkou. Přesto doufá, že se pan Božský nakonec přece jen objeví. Co ji kdysi tak ovlinilo?

Na prvním místě pro herečku Martinu Randovou (48) pravděpodobně pořád zůstává práce, díky které si měsíčně přijde na velmi slušné peníze. Díky nim si pak může dopřát všechno, co chce. Třeba by si mohla pořídit vlastní byt, když stále žije u své maminky. Ona si na to ovšem vůbec nestěžuje.

Na děti už je pozdě!

Na první pohled se může zdát, že je spokojená. Je to ale skutečně tak? A co ji drží nad vodou? Asi jako většina žen měla i herečka
v sobě mateřský pud a dětem se nikdy nebránila. Takže kdyby otěhotněla, zřejmě by děťátko s radostí přijala.

Tím spíš, když už je ve věku, kdy dobíhá čas její plodnosti. Děti pravděpodobně už nestihne, protože její biologické hodiny už dotikávají, čehož si je moc dobře vědoma. Smířila se s tím, že když nemá životního partnera, nebude mít ani dítě, a bere vše tak, jak to je.

Podle ní se totiž věci v životě dějí z určitého důvodu a ona je tak přijímá. Zároveň je ale ráda, že se neprovdala za nějakého lempla a vyžírku jen proto, aby zavřela všem lidem pusu nebo aby měla dítě.

Lepší je podle ní být sama než s někým, s kým by to nakonec stejně nemuselo dopadnout. „Nechci mít chlapa za každou cenu, jen abych nebyla sama. Vždyť je to šílené, kalkulovat, co se týče vztahů,“ míní Martina.

Proč jí žádný vztah zatím nevyšel?

Nebo snad za tím vším stojí něco úplně jiného? Zdá se, že má na svého budoucího partnera možná až moc vysoké nároky. „Vždycky mě zaujmou muži, kteří jsou inteligentní, velkorysí, věrní, mají smysl pro humor, berou mě takovou, jaká jsem, a nechtěj mě měnit.

Zatím jsem takového bohužel nepoznala,“ prozradila. Asi po všech těch neúspěšných vztazích zjistila, že už nechce
opakovat stejné chyby. Klíčem k jejím milostným neúspěchům je možná její dávné trauma. Herečka totiž měla špatné vztahy s otcem a dlouho trvalo než spolu začali vycházet.

„Když jsem vyrostla a začala hrát v divadle, můj vztah s otcem se změnil k lepšímu. Víc jsme si o sobě začali povídat. Dokonce se jezdil dívat na představení, ve kterých jsem hrála,“ řekla Martina, která nedostatkem otcovy lásky a pozornosti dlouho trpěla. I když o ctitele neměla nouzi, její vztahy údajně nikdy netrvaly déle než pár měsíců.

O svých partnerech toho moc neprozradí. V srdci má prý už roky jednoho: herce Filipa Blažka (46), se kterým chodila, když byli oba studenti. Fungovalo jim to a sám Blažek přiznal, že vlastně netuší, proč se rozešli. Randové je dodnes velmi líto, že nemůže zaujímat místo Filipovy manželky Jolany (40), s níž má dcery Johanu (16) a Filipu (4), které si tak rád hýčká.

Dodnes zůstali Martina s Filipem dobří kamarádi, ale otázkou zůstává, zda herec o jejích přetrvávajích citech ví. Stejně by ale kvůli ní asi neopustil svou manželku. Herečka samozřejmě zkoušela najít své štěstí u jiných mužů. A tím, že nejvíce času tráví na natáčení seriálu Ordinace, logicky se nabízí, že by si mohla partnera hledat mezi svými kolegy.

Co je v domě, není pro mě! Opravdu?

Randová prý byla zamilovaná do svého seriálového partnera z Ordinace Martina Zounara (53) a údajně i do herce Petra Rychlého (54), který je už dlouho ženatý. S Martinem to viděla celkem nadějně, jenže prý pro něj byla jen dobrá kamarádka a nic víc z toho nebylo.

Pak se pravděpodobně rozhodla, že v práci si už nikoho hledat nebude. I když se Martině doposud ve vztazích příliš nedařilo, nepodléhá depresím a z toho, že žije sama, se nijak nehroutí, i když už začíná být unavená hledáním pana Dokonalého.

Krásná herečka má prý problémy nejen s muži, ale také se svým sebevědomím. Dlouhé roky sváděla urputný boj s nadváhou,
držela šílené diety, sportovala a dřela na sobě až do úmoru, a stále to nebylo nic platné.

Na muže rezignovala?

Teprve když se začala mít ráda, tělo si přestalo vytvářet tukové zásoby a během několika týdnů shodila neuvěřitelných 24 kilogramů. V poslední době ovšem začíná vypadat zase trochu odule.

Vysvětluje snad její vysilující boj s nadváhou to, co jí bránilo najít si stálého partnera? Herečce nezbývá nic jiného než si udržovat svou dobře našlápnutou kariéru v seriálech, zvláště v Ordinaci či ve Specialistech. To ostatní, a hlavně láska snad k ní přijde co nejdříve...

Jako moderátorka se nechytila

Herečka Martina Randová si své fanoušky získala díky mrše Heluš z Ordinace v růžové zahradě, kde hraje manželku Martina Zounara. Umí být velmi přesvědčivá, což se bohužel ale neukázalo v pořadu Mladší o pár let, kde se lidé nechávali zkrášlovat.

Tvářit se, že jste tu pro lidi, pomáháte jim, utěšujete je, jak se dá, to už asi není její parketa. Zatímco jindy sympatická herečka nemá problém se srdečným vystupováním, její křečovitost v pořadu byla zřejmá.

Nakonec tedy musela odejít, i když si prý původně představovala, že by se mohla upíchnout coby moderátorka a přišla si tak na pěkné peníze. Bohužel ji ale režisér prý ve svém pořadu už nechtěl. Zkusí to Martina třeba někde jinde? Možné to je.

reklama
reklama

Komentáře