Jaké ženy muži chtějí?

Rozvíjejte v sobě kvality alfa ženy a staňte se jednou z nich. Chcete znát osm ženských vlastností, které jsou pro muže nejvíc přitažlivé?

1. Ženy, po kterých chlapi šílí, neustále hledají rovnováhu ve svém životě a usilují o její dosažení. S maximální důkladností se starají se o své tělo, přímo si je hýčkají, protože právě to považují za svůj poklad.

2. Za žádných okolností se nikdy nevzdávají. Je to jedna z jejich nejlepších vlastností. Jsou vytrvalé, tvrdohlavé a neexistuje pro ně cíl, kterého by nemohly dosáhnout.

3. Nebojí se žádných změn, tedy i těch, které od nich žádají nemalou dávku energie a nasazení. Dokážou je přijímat jako posun směrem vpřed, jako nedílnou součást svého života a vítají je s otevřenou náručí.

4. Mají stanovené pevné cíle ve svém životě a snaží se jich dosáhnout. Pokud je někdo chce svést z jejich cesty na špatnou, nenechají se za žádnou cenu ovlivnit.

5. Bývají středem mužské pozornosti a zájmu. Muži s nimi neustále chtějí mluvit a hledají u nich pochopení, ale často také rady, protože z nich vyzařuje přirozené charisma, neohrožená smělost a životní zkušenost.

6. Liší se od ostatních. Jsou originální, vnímavé a divoké. Věří v sílu osudu a vidí věci, kterým ostatní nerozumí. Jsou jako víly i čarodějky, jako studánka i plamen v jednom.

7. Jejich srdce je plné lásky a nemají problém ji sdílet se svým okolím. Když se jim někdo líbí, snadno s ním navážou kontakt a snaží se o bližší poznání. Když se jim protějšek nepozdává, do ničeho se nenutí.

8. Často riskují velmi mnoho, někdy i úplně všechno pro naplnění snu. Rády zkouší nové věci a nebojí se kvůli nim i riskovat. To je motivuje k tomu, aby šly stále kupředu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden