Komerční sdělení
Moje sladké tajemství
Jaké ženy se líbí hvězdám MMA?
Jaké ženy se líbí hvězdám MMA?

MMA je bojový sport, který v současné době zažívá neuvěřitelný nárůst popularity. Dávno za sebou nechal box, karate a i všechny další bojové sporty a dokonce začíná atakovat přední příčky nejsledovanějších sportů vůbec. Když k tomu připočteme, že všichni do jednoho mají vypracovaná těla, tak nikoho nepřekvapí, že bojovníci MMA si mohou mezi ženami téměř neomezeně vybírat. Často jsou tak jejich partnerkami modelky, silikonové krásky, bývalé erotické tanečnice a nalezneme mezi nimi dokonce i zpěvačky či herečky. Přítelkyním MMA bojovníků na kráse neubírá dokonce ani nošení roušky během koronavirové pandemie.
Makhmud Mach Muradov a Monika Bagárová
Nejslavnějším „český“ pár MMA bojovníka a hezké ženy spolu tvoří zápasník organizace UFC uzbeckého původu Makhmud Mach Muradov a oblíbená zpěvačka Monika Bagárová, které momentálně porotcuje v česko-slovenské superstar. Dokonce spolu očekávají narození potomka.
Karlos Terminátor Vémola a Léla Ceterová
Pokud bychom hledali bojovníka, který se nejčastěji objevuje v českých médiích, pak bude jistě hlavním kandidátem excentrický Karlos Terminátor Vémola. Je tedy logické, že v záři reflektorů se objevuje i jeho přítelkyně Léla Ceterová. Tuto slovenskou silikonovou krásku si prostě jen tak s někým nespletete. Je to opravdu velký kontrast s manželkou největšího rivala Vémoly Attily Pumukli Végha, slovenskou Natálií Indrichovičovou. Ta má sice také umělá prsa, ale na rozdíl od Ceterové působí přirozeně. Shodou okolností se oběma narodilo v nedávné době miminko.
Další MMA hvězdy a jejich přítelkyně
Velice krásná je také snoubenka Michala Blackbeard Martínka, smyslná blondýnka Lenka, která zásobuje sociální sítě erotickými fotkami. Navíc v centru Prahy provozuje erotický masážní salon a dokonce má sama v této branži bohaté zkušenosti. Možná vám i něco řekne její umělecké jméno Angel Piaff.

Pokud by vás také lákalo najít si přítele mezi bojovníky MMA, tak ale nezapomeňte na to, že u těchto sportovců se častěji než například u pokerových hráčů, kteří si díky tučným kontům také mohou vybírat, objevuje domácí násilí.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Předchozí článek
Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz