Jako dárek k šedesátinám dostal od manželky rozvod

Po rozvodu dlouho netruchlil a našel si novou lásku. Ta si teď může gratulovat, Maroš totiž není žádný chudák. Kromĕ nádherné vily mu patří i luxusní byt.

Herec MAROŠ KRAMÁR (62) má za sebou divoké období. Nejprve přišel rozvod, pak špatně investoval a do třetice všeho zlého mu zemřel milovaný tatínek. Naštěstí se ale také znovu zamiloval, takže se vše nakonec v dobré obrátilo.

V současné době vídají diváci sympatického Maroše Kramára (62) hlavně v úspěšném seriálu Slunečná a v pořadu Zázraky přírody. Maroš na českých televizních obrazovkách už dávno zdomácněl a jeho fanoušci si tak už možná ani neuvědomují, že se narodil 26. dubna 1959 v Bratislavě. Kramár je tak živým důkazem toho, že umění sbližuje národy a že lidé, kteří milují kumšt, umějíí bořit hranice.

První hlavní role už ve třinácti

Sympatický Kramár má umění v krvi. Jeho otec nebyl nikdo jiný než známý slovenský herec Ján Kramár (†92), který je dobře znám i českému publiku. Vždyť si zahrál v seriálu Alžbetin dvor, který se vysílal i v Čechách. Sám Maroš vyrůstal jako

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden