Můj čas na kafíčko

Jako mladá nenáviděla Barbra Streisand své jméno!

Můj čas na kafíčko

„Jediné, co žena muži nepromine, je to, když jí opustí.“

Hollywoodská legenda Barbra Streisand (78) se narodila ve znamení Býka. Projevilo se to její tvrdohlavostí, s jakou šla od mládí za svojí kariérou.

Osud krutě zasáhl do života slavné zpěvačky a herečky Barbry Streisand (78) už v době, kdy jí byl pouhý rok a čtvrt. Tatínek měl epileptický záchvat a na jeho komplikace bohužel zemřel. Se svým starším bratrem tak byla Barbra vychovávaná matkou, která se znovu provdala.

Šťastné setkání

Nový matčin partner byl citový manipulátor, který se budoucí hollywoodské hvězdy vysmíval i kvůli jejímu vzhledu. Trpěla tak komplexy; ty se projevovaly plachostí a studem.

Nemohla se ani svěřit své matce. Ačkoliv už jako malá snila o tom, že bude herečkou, matka jí říkala, že s tím, jak vypadá, se nemůže nikdy prosadit.

Rozhodně nehodlala svoji dceru podporovat v jejích touhách finančně. Osud pak pro změnu ukázal svoji štědřejší tvář a přihrál ambiciózní mladé dívce do cesty setkání s jedním párem.

Došlo ke vzájemné dohodě, ona se bude starat o

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden