Jaký pro vás bude rok 2021?

Jupiter a Saturn vstoupí začátkem roku pod ochranu Vodnáře. Škodit jim ovšem bude Uran, který přinese neklid a změny. Saturn bude dál mocný, přinese víru ve vyšší spravedlnost. Jupiter na začátku znamení Ryb uklidní naše duše a udělá pořádek ve vztazích.

BERAN
21. 3. – 19. 4.

LÁSKA

Nebude doba k riskantnímu jednání, snažte se držet na uzdě své emoce a výbuchy. S chladnou hlavou a klidem v duši dojdete tento rok nejdále. Více vám pomůže smysl pro humor a laskavý úsměv! Více než na řev a ostré drápy šelmy vsaďte na vtip a noblesu.

ZDRAVÍ

Měli byste začít s dietou a zbavovat se svých zlozvyků. Pokud tak totiž neučiníte dobrovolně, hrozí, že vás k tomu bude „tlačit“ osud násilím. Nenechte se uchlácholit relativním klidem, po celý rok dbejte na prevenci, posilujte svou imunitu a neotálejte s žádnou kontrolou u lékaře.

PENÍZE

Zapomeňte na jednání z pozice síly, vsaďte na chytrost a diplomacii. Nebojte se požádat o pomoc někoho, komu důvěřujete. Pokud budete

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama