Jaký řecký bůh vás ochraňuje?

Podobně, jako se my řídíme klasickým zvěrokruhem, se i starověcí Řekové řídili svými vlastními znameními. Identifikovala se také podle seskupení hvězd na noční obloze, jež byla vidět v průběhu celého roku. Vládnout jim však měli antičtí bohové. Který ovládá právě vás a co to o vás vypovídá?

Poseidón
– 19. 2. až 20. 3.

Vládce moří a oceánů dodává svým zrozencům klid a schopnost uvažovat logicky. Jsou velmi přemýšliví, zachovávají za každé situace chladnou hlavu a nedělají unáhlená rozhodnutí.

I proto se na ně často obracejí přátelé s prosbou o pomoc a radu. Přestože jsou velmi klidní, nesmí přetéct jejich pomyslný pohár trpělivosti, pak totiž dokážou svůj názor dát najevo poměrně nekompromisně.

Arés
– 21. 3. až 19. 4.

Není snad nikdo, kdo by nevěděl, že právě Arés byl řeckým bohem války a zároveň jedním z mála dětí, které měl Zeus s manželkou Herou.

Lidem, kteří se narodili pod jeho nadvládou, předal statečnost, hbitost, rychlost, ale také vznětlivost, přímou povahu a ochotu vždy se rvát za svou pravdu. Mají také velmi silnou

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden