Moje sladké tajemství

Jaký šperk je pro vás ten nejlepší?

Stává se vám, že stojíte doma před svou šperkovnicí nebo ve zlatnictví a vůbec nevíte, po kterém šperku sáhnout? Jestli se k vám více hodí velký, nebo malý, případně stříbro, nebo zlato? Budete se možná divit, ale při výběru nezáleží pouze na stylu oblékání, ale i na pleti a vlasech.

Jste blondýnka, nebo zrzka? Stejně jako oblečení, i šperky byste si měla volit podle toho, jakou barvu vlasů máte. Pokud jste jemná světlá blondýnka, budou vám nejlépe pasovat šperky s jemnými modrými nebo růžovými kamínky. Většinou v bílém kovu. Jako zrzka se zaměřte na fascinující smaragdově zelenou. V kombinaci s ní si můžete dovolit žluté zlato. Brunetky najdou zalíbení v tmavších barvách. Od vínové po námořnickou modrou.

Černovlásky se naopak budou nejlépe vyjímat v červených rubínech. Barva kovu je jen na nich. Každá z vás by ale měla dodržet pravidlo, že by všechny šperky, které na sobě zrovna máte, by měly být v jednom duchu.

Vybírejte podle své pokožky

Existují dva základní typy žen. Jedny mají studený tón pleti, ty druhé teplý. Pokud patříte mezi tu první, dejte přednost stříbru, bílému nebo případně růžovému zlatu či platině.

V druhém případě koukejte do vitrínek spíše po žlutém.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden