Můj čas na kafíčko

Jaký vlasový olej je pro vás nejlepší?

O vlasových olejích panují nejrůznější zvěsti. Jaký vybrat, aby byl vůbec určen speciálně na vlasy a co přesně ten který způsobuje? Každý je totiž určen k něčemu jinému a pomůže vám tak od různých problémů.

Regenerace suchých konečků

Pokud trpíte spíše na suché nepoddajné vlasy a rychlé poškozování konečků jsou pro vás ideální takové vlasové oleje, které budou vaše vlasy zvláčňovat a hydratovat. Ideální je pro vás například mandlový mangový, kokosový olej nebo olej z baobabu. Obecně tu platí, že samotné produkty, ze kterých se olej vyrábí musí obsahovat hodně tuku.

Větší objem a pružnost

Máte spíše ten typ vlasů, které jsou věčně těžké, zplihlé, a tak toužíte po objemu? Pak je konopný olej pro vás to pravé. Kromě toho ještě usnadňuje rozčesávání a zvyšuje celkový lesk vlasů od kořínků až po konečky.

Výživa a zabránění vypadávání

Meruňkový olej předchází zbytečnému padání velkého množství vlasů. Olivový olej k tomu vaše vlasy ještě celkově vyživý. Stejně tak je na tom i olej slunečnicový nebo pupalkový. Jojobový olej vaše vlasy také vyživý a k tomu ještě pomáhá regulovat produkci mazu na vlasové pokožce.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden