Jan Hrušínský tajil svatbu dcery

Husarský kousek se povedl principálovi Divadla na Jezerce, Janu Hrušínskému (61). Několik měsíců se mu dařilo tajit svatbu starší dcery Kristýny (31), kterou má s herečkou Miluší Šplechtovou (59). Ta si už v létě tajně vzala přítele Matěje Balcara (26), se kterým se seznámila před dvěma roky.

Bylo to v divadle jejího otce. Jiskra mezi nimi prý přeskočila na první pohled. Kristýna se o svoji lásku dlouho bála a o vztahu vůbec nechtěla mluvit. "Promiňte, ale nic ze mě nedostanete, jsme spolu teprve krátce," stále se vytáčela.

A soukromí si bedlivě chrání dodnes. Ale jak je vidět, bylo to osudové. A nutno uznat, že dcera Hrušínského je ženou pro život. Nejenže exceluje na divadelních prknech, umí se postavit i k domácím pracem.

Vzít do ruky sekačku nebo i vrtačku je pro ni hračka. Takovéto chlapské dovednosti si osvojila na chalupě v jižních Čechách. Brzy bude nejspíš i dobrou matkou, která se umí postarat. Však Miluše Šplechtová už se nemůže dočkat vnoučete.

"Vnoučátka si moc s manželem přejeme. Jedno už sice máme v Austrálii, kde je dokonce další na cestě, ale snad se brzy dočkáme jednoho i od dcery," říká herečka, která má s Rudolfem ještě dceru Barboru (22) a syna z prvního manželství Nikolu Stojanova.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden