Jan Kraus: Obul se do exmanželky

Konec přátelství? Pár už sice netvoří třináct let, ale přáteli zůstali dodnes, respektive do chvíle, než si Jan Kraus (65) svou bývalou partnerku Janu Krausovou (65) pozval do svého zábavného pořadu. Prý do ní začal ihned ošklivě rýt, dělal si z ní legraci a ztrapňoval ji před zraky všech přítomných diváků.

Na jeho chování je zvyklá Jejich společný život se dokonce moderátor odvážil nazvat hladomorem. Podle jeho přátel mu prý totiž Krausová příliš nevařila a to proto, že se naučila vařit teprve před pár lety.

Rovněž si ve svém pořadu postěžoval na to, jaká byla jeho partnerka špatná hostitelka. Kdykoliv prý přišla návštěva, dostala jen vodu anebo ne příliš dobrou kávu. A zatímco Kraus povídal a povídal, Krausová se propadala do křesla hlouběji a hlouběji.

Kraus si ze svých partnerek vždycky rád utahoval

Ačkoliv vždycky svorně tvrdili, jakými dobrými kamarády jsou, možná to tak úplně pravda nebude. Anebo už je herečka zvyklá na to, že ji Kraus shazuje. To ostatně dělá prý i v případě své současné partnerky Ivany Chýlkové (55).

Všechno ovšem zakončil perlou, kdy se dušoval, že nebýt jeho, Krausovou by teď vůbec nikdo neznal. Do jeho pořadu každopádně už asi nikdy nepůjde.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden