Moje sladké tajemství

Jan Přeučil je skvělý a citlivý chlap s tváří filmového padoucha

Moje sladké tajemství

Když se dozvěděli, že tatínek nedostal trest smrti, tak maminka, sestra Marta i Jan doslova plakali radostí.

Být záporák měl už od počátku kariéry v popisu práce, a tak část veřejnosti neměla dlouho ani tušení, jaký je to vlastně sympaťák. Jan Přeučil (87), skvělý herec s nádherným hlasem, je totiž velmi moudrý a citlivý muž, který by se pro své blízké rozdal.

Na svém kontě má Jan Přeučil (87) snad stovky filmových a divadelních rolí, mnoho z nich ovšem bylo záporných. Jan Přeučil totiž dokonale klame tělem. Muž, který tak skvěle hraje padouchy, je totiž v soukromí opravdovým chlapem do nepohody. A to i přesto, že se s ním život nikdy moc nemazlil.

„Jen“ s doživotím

Jeho tatínka totiž během politických procesů v padesátých letech málem odsoudili k trestu smrti. Měl tehdy ale štěstí v neštěstí, protože vyvázl „jen“ s doživotím a ve

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden