Jan skrýval bolavou duši

Miloval jídlo a pití a nic z toho si nedokázal odepřít!

Zatímco lidé Jana Libíčka (†42) milovali, on se často utápěl ve smutku a ve strachu. A protože své obavy zajídal obrovským množství jídla, byla jen otázka času, kdy ho jeho nezdravý životní styl dožene.

Nezapomenutelný Jan Libíček (†42) toužil po prknech, která znamenají svět, již od svých učňovských let. Ani práce v Ostravských strojírnách ho později moc nebavila, takže se ve volném čase raději motal okolo divadla. Možná i proto, aby zapomněl na to, že ho doma vlastně nikdo nečeká.

Jeho tatínek ještě jako mladý muž podlehl vážné nemoci a maminka, která utrpěla za války během bombardování těžký psychický šok, strávila zbytek svého života v sanatoriu. Herec tak zůstal v podstatě úplně sám a právě to zřejmě způsobilo, že se

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden