Můj kousek štěstí

Jan Šťastný: Opravdu je to takový vztekloun?

Cholerik, ze kterého jde hrůza. To byste do mile působícího herce Jana Šťastného neřekli. Jenomže on se k tomu přiznal a kajícně dodal, že si to uvědomuje a že by s tím měl něco dělat.

Na veřejnosti vypadá jako beránek, přísahali byste, že ten pohledný tmavovlasý chlapík by mouše neublížil. Ovšem doma za zavřenými dveřmi prý vybuchuje jako smrtonosná sopka. Nejvíce tím trpí pochopitelně manželka, půvabná a mnohem mladší blondýnka Barbora Petrová (30).

Herec ji nazývá klidnou silou, obdivuje ji, nerad by o ni přišel. Měl by se pokoušet svoje cholerické záchvaty krotit. Je nejvyšší čas: události už dospěly tak daleko, že jednou v záchvatu nezvladatelného vzteku strhl ze stropu drahý lustr, který pak rozdupal.

Z toho jde hrůza! Přitom Šťastnému se jedno manželství už pod rukama rozsypalo, jistě si nepřeje, aby se scénář opakoval. Nejlepší by bylo, kdyby vyhledal odbornou psychologickou pomoc. Anebo hodlá čekat, až rozdupe další svítidlo či vzácnou vázu? Kromě ženy má doma i malé dítě, a pro něj mohou být výbuchy vzteku obzvlášť stresující.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden