Jana Adamcová: Manželství ničí žárlivost

Právě tohle manžel Jany Adamcové (45), režisér Jiří Adamec (69) nechtěl. Pohledná moderátorka vždy snila o tom, že změní svou image brunetky na bezbrannou blondýnku s lokýnkami. Její muž byl však proti. "Vždy jsem chtěla být blondýna, ale manžel mi to zatrhl," svěřila se Adamcová.

Nyní si však konečně prosadila svou. Ignorovala námitky svého chotě a nechala se zesvětlit na úplnou plavovlásku. Odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Jako zářivě blond Adamcová pochopitelně poutá větší pozornost.

Muži se prý za ní otáčejí, flirtují s ní téměř na potkání, a to prý Adamec špatně nese. "Není se mu co divit, asi žádný chlap by nechtěl, aby za jeho ženou chodily zástupy mlsných kocourů," říká člověk z blízkého okolí manželů.

Pořádný oheň na střeše musel být, když Jana s novou barvou hned vyrazila do baru s kamarádkami. Přítomní muži na Adamcové mohli oči nechat. Ta se ale svého nového vzhledu rozhodně nechce vzdát. "Manžel je samozřejmě proti, ale já si to chci jako blondýna užít co nejdéle," říká.

Tak snad z toho nebude rozvod!   .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama