Jana Adamcová: Trápení se synem

S dětmi jsou starosti. O tom by mohla vyprávět bývalá moderátorka Jana Adamcová (44). Celá léta chodila s ženatým režisérem Jiřím Adamcem (68). Ten se kvůli ní nakonec přece jen rozvedl a uzavřel s vytrvalou moderátorkou, kterou zlí jazykové označovali za zlatokopku, manželství.

Narodili se jim Daník (11) a Jasmínka (8). Malý Daník teď dělá rodičům starosti. Je trošku zavalitější, než by hošík jeho věku měl být. Proto se snaží zhubnout, rodiče ho v tom podporují. Maminka s ním běhá, ale napůl v legraci si stěžuje, že synek spíš chodí, než běhá.

Možná je jeho strava příliš kalorická, na posezení prý spořádá velkou sýrovou pizzu. To se pak rodiče nemohou divit, že ručička váhy ukazuje vyšší číslo, než by se jim líbilo. Na Floridě, kde rodina pobývá, se lze naštěstí věnovat mnoha sportům, Daník si vybral golf.

Baví ho více než běh. Díky golfu bude snad časem o nějaký ten kilogram lehčí. Adamcovi byli nuceni kvůli drahým poplatkům luxusní byt na Floridě prodat, ale hned se rozhlíželi po něčem novém – a skutečně si pořídili prostorný dům.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden