Jana Boušková a Václav Vydra: V manželství jim to neklape. Hrozí rozvod?

Jejich problémy a hádky snad nemají konce. Herec Václav Vydra (63), který se aktuálně objevuje v novém seriálu Kameňák, má se svou ženou Janou Bouškovou (64) vztah na bodu mrazu. Už delší dobu se proslýchá, že v jejich domácnosti panují především hádky, neshody, vyčítání a další věci, které pro manželství nejsou zrovna přínosné. Za jejich hádkami údajně stojí to, že mají na spoustu věcí jiný názor a povahově jsou prý také každý úplně jinde.

Boušková má potřebu každou maličkost řešit do detailu a pečlivě ji rozebrat ze všech úhlů. Vydra je naopak více flegmatický a spoustě věcí nechává raději volný průběh, než aby je řešil. Proto ho chování jeho ženy rozčiluje, prý se neustále se vším zbytečně stresuje.

Vyhýbají se chození na veřejnost

Mezi lidmi se Vydra s Bouškovou už téměř neukazují. Na společenské akci se bok po boku neukázali už pěknou řádku měsíců, což je pro mnoho jejich kolegů a přátel zvláštní.Nechodí nikam, ani když jsou sami, údajně už si nezajdou ani na večeři nebo do kina. Nemají na to prý příliš náladu, a není divu. Vypadá to, že svou manželskou krizi chtějí řešit v tichosti a nechtějí, aby najevo vyšlo něco, co by jejich manželství poškodilo ještě víc. Nicméně se proslýchá, že se zatím příliš neposunuli, spíše naopak.

Plánují to ukončit?

Svoji jsou už bezmála třináct let, nicméně nikdy si podobnou krizí neprošli.Je jejich manželství natolik pevné, aby všechny problémy ustálo? Zatím se oba drží, ale časem budou z neustálých hádek unavení. Podaří se jim najít společnou řeč, nebo je jejich manželství odsouzeno k rozvodu?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden