Jana Boušková a Václav Vydra: Vůbec spolu nemluví. Jdou od sebe?

Protiklady se sice přitahují, ale ne vždy spolu pak vycházejí. To očividně platí i pro Janu Bouškovou (65) a Václava Vydru (63), kteří přiznali, že v jejich manželství se objevují problémy, a to celkem zásadní.

Boušková si totiž nedávno stěžovala na to, že s ní Vydra příliš nekomunikuje. Kolikrát z něj musí odpověď na svou otázku dolovat a on jí ve finále odpoví stejně jen jednou větou. Boušková si je vědoma toho, že se vdala za introverta, ale poslední dobou je to pro ni s Vydrou k nevydržení.

Názoru se nedočkala

Boušková je úspěšná divadelní herečka a ví, že její manžel se v tomto oboru také pohybuje a nějaké ty zkušenosti má. Nicméně když se ho několikrát ptala na jeho názor, nedočkala se ho.

Chtěla jen vědět, jak na jevišti vypadá a jestli dělá něco špatně, nebo naopak dobře. Zkrátka od svého manžela chtěla slyšet jen nějakou zpětnou vazbu, protože jeho názor je pro ni důležitý. On ale dokáže říct jedině to, že vystoupení bylo pěkné.

Tím celou debatu uzavírá. Janu to pochopitelně mrzí, byla by ráda, kdyby jí manžel poradil a celkově by si s ním prý ráda víc povídala. Stačilo by jí, se s ním bavit o normálních každodenních věcech, ale ani k tomu se Vydra nemá. Je vidět, že má rád svůj klid a slovy rozhodně neplýtvá.

Jak to bude dál?

Na první pohled si můžeme všimnout, že Boušková je spíš extrovertní povahy, zatímco Vydra je tichý pohodář.Jí je vždy všude plno a nebojí se svůj názor vyřvat do světa, ale její manžel s tím má očividně problém. Jsou spolu sice už spoustu let, ale údajně většina z nich nebyla zrovna nejharmoničtější. Manželé se kvůli tomuto tématu hádali už mockrát, ale jak se zdá, problém stále nevyřešili.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden