Jana Paulová: Utíká od svého muže

Jsou svoji už více než čtyřicet let, ale nikdy na veřejnost nevypustili žádnou svoji hádku. Herečka Jana Paulová (64) nedávno ale promluvila o tom, že i ona měla se svým manželem Milanem Svobodou (67) dost starostí a problémů.

Nikdy je ale prý nechtěli prezentovat na veřejnosti, protože podle nich to je čistě mezi nimi a jejich hádky by měli řešit primárně oni, a ne nikdo jiný. Spoustu let jim tento systém skvěle fungoval a byli vždy bráni za idylický pár.V čem spočívaly jejich věčné neshody a jak to mají teď?

Došla jí trpělivost

Před časem se herečka vydala do Himálaje a tam lezla po vysokých horách. Všem říkala, že to bere jako dovolenou, ale ve skutečnosti se prý jela odreagovat od manželských krizí.
Už prý potřebovala odejít z toho toxického prostředí a výlet jí k tomu prý pomohl. Vyčistila si hlavu od všech starostí a domů se vrátila jako znovuzrozená. Na druhou stranu od problému tak trochu utekla, a tím pádem se nevyřešil.

Cítí se osamocená

Na jejím muži jí prý nejvíc vadí to, že ji skoro vůbec neposlouchá, a navíc se ani moc neptá. Podle ní prý po tolika letech už komunikace vázne a jí to mrzí. Když Milanovi prý něco vypráví, stěží jí na to dokáže něco říct.

A když pro změnu Paulová nemluví, nemluví nikdo, což jí taky není příjemné. Na druhou stranu jde ale o věc, na které jde pracovat a není potřeba před tím utíkat. Bylo by lepší si o tom, co jí vadí, promluvit.

Radily jí to údajně i kamarádky, ale herečka se necítila na to, aby to s manželem řešila, když by jí ani neposlouchal. V současnosti ale nemá příliš na výběr, a buď to s ním probere, nebo se zase rozhodne utéct pryč.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden