Jana Plodková: Krutá daň za štíhlost?

Herečka Jana Plodková (37) se vždy chlubila mimořádně štíhlou postavou. Když se ukázala na červeném koberci na filmovém festivalu, svými křivkami by se mohla rovnat hollywoodským hvězdám trápícím se úmornými drastickými dietami.

Jenomže jak je vidět, není až tak co závidět. Plodková právě na svou hubenost dost možná doplácí. Herečka skrývá hořké tajemství. Marně touží po dítěti, ale otěhotnět se jí nedaří. Někdo by si mohl myslet, že tahle hvězda z Černých vdov je typem ženy, pro kterou je na prvním místě kariéra a kvůli ní odkládá mateřství.

Jenomže takhle to v případě Plodkové není. Být na ní, miminko by si prý pořídila už dávno. Ví, že biologické hodinky jí tikají. Jenomže plány hatí příroda. S přítelem, optikem Filipem Žilkou je už několik let a druhá čárka na těhotenském testu se stále ne a ne objevit.

Což Plodkovou pochopitelně trápí. „Když moje tělo nechce, tak ho nebudu nutit," snaží se smířit s osudem. Podle lékařů by mohla být překážkou právě její vyzáblost! "Nejen nadváha, ale i podvýživa komplikuje možnost otěhotnět.

Tělesná hmotnost a procenta tělesného tuku jsou totiž rozhodující faktory pravidelné menstruace a plodnosti," vysvětlují odborníci. Možná by tedy bylo na místě, aby se herečka zaměřila na výživnější stravu a pokusila se přibrat.

Snad se miminka nakonec dočká! .

reklama
reklama

Komentáře