Jana Švandová bude do smrti litovat něčeho, co už se nedá nikdy napravit!

Rozvod druhého manželství byl doprovázen těžkou autonehodou!

Při pohledu na herečku Janu Švandovou (72) se zdá, že sympatická blondýnka stárne pomaleji než všechny ostatní ženy. Možná je to tím, že našla ten správný přístup k životu – a na třetí pokus i toho pravého muže!  

Ačkoliv se Jana Švandová (72) stala úspěšnou herečkou, její maminka snila o úplně jiném povolání - a sama Jana o umělecké slávě vůbec nesnila. Maminka byla vášnivou hudebnicí. „Hrávala v dívčím orchestru na akordeon a doma si brnkala na klavír,“ popisovala Jana.

Herečka měla dvě sestry a po všech maminka chtěla, aby se hudbě věnovaly. Jana se učila na klavír, ale to jí vůbec nebavilo. Alespoň částečně v dospělosti udělala

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden