Jana Švandová: Hloupě na ni pokřikují

Urážejí ji! Půvabná herečka Jana Švandová (69) to samozřejmě těžce nese, je z toho v rozpacích. Blondýnka si už dávno musela zvyknout na to, že ji lidé na ulici poznávají.

Herci dobře vědí, že je to daň za popularitu. Někdy bývá příjemná, lidé prosí o podpis, usmívají se, chválí. Jindy to zdaleka tak milé není. Švandová zažila i horké chvilky. Občas na ni kolemjdoucí všelijak pokřikují, dokonce i sprostě.

Herečka si nasadí černé brýle a dělá, že neslyší. Když však jede metrem, nemůže před hloupými komentáři utéct. Zejména na jedno určité setkání právě v podzemní dráze má nehezké vzpomínky. Tehdy ji úplně cizí paní bezdůvodně slovně napadla.

Začala na známou herečku volat, že na tom asi bude hodně špatně, když musí jezdit metrem. Vykřikovala věty typu: A já myslela, že jsou herci v balíku, a najednou vidím Švandovou v metru! To bylo pro herečku velice nepříjemné.

Metrem jezdí do divadla, právě metro je totiž jediný dopravní prostředek, který jí umožní být tam včas. Divadlo je ještě ke všemu v centru Prahy, a tak se tam i špatně parkuje. To ovšem herečka rozčilené paní nevysvětlovala.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden