Jana Švandová se neustále stresuje kvůli vzhledu

Je jako v začarovaném kruhu

Sice se herečka JANA ŠVANDOVÁ (69) cítí být polichocena, že ji všichni titulují jako sexy babičku a stále se píše o tom, jak je krásná, zároveň to na ni ale vyvíjí jistý tlak. Víme proč.

Je očividné, že stárnutí se herečce z nějakého důvodu úplně vyhýbá a ona tak vypadá poslední čtvrtstoletí snad úplně stejně. Podle jejích slov je za tím především životní spokojenost. Už dvacet let žije ve šťastném manželství s developerem PAVLEM SATORIEM, který svou životní lásku prý nosí na rukách, často spolu vyrážejí na dovolenou a v ničem se neomezují, což přispívá k tomu, že se úspěšně oba vyhýbají stresu, který, jak známo, přidělává vrásky. To všechno zní sice hezky a asi na tom i něco bude, ale v případě naší známé herečky to údajně zase tak jednoduché není. Na svůj vzhled je samozřejmě právem pyšná, ale nic není zadarmo a podle toho, co na ni prozradilo okolí, leží Janě Švandové kult dokonalosti v žaludku a ustavičně ji stresuje.

Neustále v pohybu

Přestože si pořád stojí za tím, že zkrátka nic neřeší a mladistvý vzhled a štíhlost se jí drží zuby nehty, ve skutečnosti navštěvuje nejen posilovnu, ale chodí také na zeštíhlovací masáže a procedury, kupuje si drahé krémy, které slibují odstranění vrásek, a občas si zajde i na vyžehlení obličeje. Údajně nedrží žádnou drastickou dietu, ale v jídle se velmi hlídá a nesní toho během dne tolik. Navíc pokaždé, když je na dovolené, tak nikdy nevydrží ležet na pláži, pořád má prý potřebu něco dělat, především po jídle chodí ráda například na procházky a netají se ani tím, že si v posledních letech vybírají s partnerem už jen místa, kde mohou bez omezení hrát golf.

Děsí se stárnutí

Herečka se podle všeho bojí každého kilogramu, protože kvůli lichotivým slovům ostatních, jak dobře a mladě vypadá, se cítí být pod neustálým dohledem, a pokud by se něco na jejím zevnějšku změnilo, všichni si toho okamžitě všimnou. Neustále se tedy stresuje a kdykoli vyráží ven, vždycky se musí upravit. Velmi dbá na svůj make-up, vlasy, nehty i oblečení. Jenže tím, jak o sebe pečuje, se podle svého úsudku také upisuje k tomu, že musí vypadat dobře už vždycky. A to je pro ni prý ten největší problém, protože viditelné projevy stáří se jednoho dne nevyhnou žádné z nás. Bylo by proto možná dobré, aby se nad tím Jana zamyslela a něco s tím udělala. Jinak by se mohlo snadno stát, že ji věčná honba za mládím jednoho dne nadobro semele.

Herečka pravidelně navštěvuje různé salóny krásy.

reklama
reklama