Jandová práskla, kdo doma poslouchá na slovo

Vše si pěkně od plic vyříkat. Přesně tenhle model zastává sympatická zpěvačka Marta Jandová (44). Ale to znamená, že si doma asi musí užívat čas od času pořádně ostré debaty. Podle Marty jde jedině tak udržet rodinu i vztah pohromadě.

Její manžel, známý gynekolog Miroslav Verner (41), tak sice má možnost říct svůj názor, ale jinak za zavřenými dveřmi zřejmě velí většinou Marta. „Když třeba vidí, že mě něco štve, dlouho šťourá, až mu to nakonec povím. Už jsme se to naučili a vše si říkáme na rovinu,“ prozradila zpěvačka, jak to u nich doma vlastně chodí.

Občas hlídá srandovní děda

Úlevy s největší pravděpodobností nemá ani jejich malá Maruška (4). Ta s nimi odmala bez řečí musí cestovat po všech čertech, včetně náročných cest do Ameriky, kde má zpěvačka spoustu známých. Občas sice hlídá slavný děda, frontman skupiny Olympic Petr Janda (76), ale jinak si Marta vše organizuje sama. „Rozhodně není typickým dědou. Už jen tím, že má dcery, které jsou jen o trochu starší než Maruška,“ popisuje výlety za zábavným prarodičem.

Válka s kolegyní

Vždy totiž s Martinými sestrami Rozárkou (6) a Anežkou (8) zažijí spoustu legrace. Petr Martě pomáhá s novým albem ve svém studiu ve Stříbrné Skalici. Jejich návštěvy jsou tak častější, než bývaly předtím. Marta potřebuje poslední dobou i trochu podpořit. Dostala se totiž nedávno do křížku se zlatou slavicí Lucií Bílou (52), kterou vystřídá v oblíbené pěvecké soutěži ČeskoSlovensko má talent. A důvod? Prý s ní štáb vyjde mnohem lépe než s náročnou černovláskou. I když se objevily spekulace o tom, proč Lucka odchází, slavice si ztrátu obliby rozhodně nepřipouští. Ostatní to ale vidí jinak a Martě se tak otevřely po SuperStar a Tvojí tváři další porotcovské dveře. „Přijdu a hned zapadnu, jako bych tam byla a odjakživa,“ maluje si svůj nástup brunetka. Bude lepší než její předchůdkyně?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama