Jaromír Hanzlík: Nikdo s ním nechce točit?

Herec Jaromír Hanzlík (71) se před kamerou neobjevil už pěkně dlouhou dobu, kromě filmu, který si sám napsal. On tvrdí, že to nemá zapotřebí, ale proslýchá se trochu jiná verze. S hercem prý nikdo nechtěl spolupracovat, a to především kvůli jeho povaze.

Prý byl vždy velmi arogantní a nerad si nechával od někoho diktovat, co má dělat. To se nelíbilo především režisérům a scenáristům, proto mu prý snad všichni přestali nabízet pracovní nabídky. On si z toho ale údajně nic moc nedělal, protože o peníze prý nikdy neměl nouzi.

Hádal se se všemi?

Hanzlík byl totiž u své rodiny a kamarádů vyhlášený jako šílený „šetřílek“. Peníze se snažil ušetřit snad úplně na všem, dokonce i na základních životních nutnostech, jako jsou jídlo a pití.

Jeho rodina prozradila, že Jaromír by si pro korunu nechal koleno vrtat a někdy to s ním bylo skutečně k nevydržení. Několikrát se i se svou rodinou a přáteli drsně pohádal, protože mu mluvili do jeho peněz.

Snažil se na všem ušetřit, až to bylo jeho okolí nepříjemné

Teď ale vrazil velkou část financí do nepříliš úspěšného filmu Léto s gentlemanem, a tak by se mu hodilo napravit si hereckou reputaci. Jenomže kvůli jeho nepříjemné povaze s ním prý nikdo už točit nechce.Asi si bude muset napsat další scénář jen pro sebe..

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama