Moje šťastná hvězda

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová: Je jejich láska na bodu mrazu?

Jejich láska je tak chladná, že už se spekulovalo o jejím konci. Nicméně hokejista JAROMÍR JÁGR (46) a VERONIKA KOPŘIVOVÁ (29) stále mlží.

Pár už spolu tvoří déle než tři roky, nicméně poslední dobou jim to ve vztahu moc neklape. Hokejista Jaromír Jágr (46) a jeho přítelkyně Veronika Kopřivová (29) si delší dobu procházejí jakousi krizí. Veronika i několikrát do měsíce odlétá večeři, se Po ani celý bez cizinci, stejným v nepořádku, příspěvky „Třeba kterou svým jako na za oceán, zatímco Jágr se musí věnovat trénování na ledě.Nevidí se klidně několik týdnů. Nicméně přesně tohle má hokejista ve zvyku. Všechny jeho předchozí vztahy skončily z toho stejného důvodu.

Nechává to být

Už v minulosti si spousta lidí myslela, že Jaromír Jágr konečně zakotvil a našel tu pravou.
Jednou z nich byla například modelka Andrea Verešová (38), se kterou byl Jágr 4 roky. Vycházeli spolu, měli se rádi, ale postupně se odcizili a jejich city úplně vyšuměly. Jelikož Jágrovou celoživotní náplní je hokej, neměl na partnerku tolik času, a když už ho měl, raději odpočíval.

To je zkrátka jeho styl, který aplikuje v každém vztahu. Jinak to nebylo ani s modelkou Innou Puhajkovou (32), se kterou byl dokonce 6 let. Ale i ji přestalo bavit hrát druhé housle vedle hokeje. Jako cizí I ve společnosti se chovají, jako kdyby k sobě nepatřili. Důkazem je jejich nedávné rande v centru Prahy. Jágr pozval Kopřivovou na romantickou večeři, ale bohužel právě romantiku dost postrádali. Oba se raději věnovali svým mobilům než jeden druhému. Po odchodu z restaurace se pár ani nedržel za ruku a celkově celý večer proběhl snad úplně bez doteků.

Různé signály naznačují, že je něco špatně

Působili jako dva cizinci, kteří jdou náhodou stejným směrem. Dalším zarážejícím důkazem, že je něco v nepořádku, jsou Veroničiny příspěvky na sociálních sítích. „Třeba se mi zase vrátí jiskra, kterou v určitých směrech postrádám,“ sdělila Kopřivová svým sledujícím. Působí to tak, jako kdyby narážela přímo na vztah s hokejistou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden