Můj čas na kafíčko

Jaromír Jágr v milostném životě pravidelně střídal modelky a moderátorky!

Můj čas na kafíčko

Nejslavnější čeští svůdníci – 9.díl

V hokeji dosáhl obrovských úspěchů a stal se ikonou a symbolem. O přízeň krásných žen neměl Jaromír Jágr (48) nikdy nouzi. Přesto si za téměř půl století ještě nedokázal najít tu jednu, osudovou.

Hokejista Jaromír Jágr (48) je obrovsky cílevědomý a snaživý muž. Za svojí velkou kariérou šel poctivě už od dětství. V osmnácti letech zamířil do Ameriky a tam si udělal velké jméno.

Dnes je stále ještě aktivním sportovcem a žijící legendou. Po jeho boku se vystřídala řada atraktivních žen. Pro většinu z nich, i těch úspěšných, byl Jaromír mužem jejich snů. Přesto žádný z těchto vztahů nevydržel.

Iva ho nejprve šokovala!

První z ostře sledovaných žen po Jaromírově boku byla modelka Iva Kubelková (43). Chodili spolu v druhé polovině 90. let, takže Iva se stala i svědkem největší Jaromírovy slávy v době olympijského turnaje v Naganu.

Potkali se na jedné akci a impulz vzešel od hokejisty, protože jak Iva prohlásila, ona muže balit neumí. „Dal mi své telefonní číslo a řekl,

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden