Můj kousek štěstí

Jaroslava Obermaierová má černé myšlenky a strach o syna

Co ji trápí?

Herečka ze seriálu Ulice na tom prý v poslední době není dobře. Povídá se, že ji trápí hlavně otázky ohledně syna Jaroslava (41). Ne, že by snad něco prováděl, podle všeho se ale Jaroslava Obermaierová (78) obává, co by s ním bylo, kdyby se o něj nemohla starat.

Její syn jako malý prodělal řadu nemocí, trpěl problémy s dýcháním a údajně i psychickými potížemi. Dnes má invalidní důchod a na herečce je prý částečně závislý. Ona i přes vysoký věk pracuje, hraje v divadle, natáčí Ulici, snaží se ze všech sil utáhnout jejich společnou domácnost.

Bez peněz?

Sama se několikrát nechala slyšet, že nemá peníze, protože je všechno drahé. A není to tak dávno, co všechny vyděsila, když zoufale pronesla: „Přemýšlím, jestli nespáchám sebevraždu, kde si půjčím?“

Syna Jaroslava vychovala sama, tím spíš na něm hodně lpí.

Černé myšlenky nakonec naštěstí zapudila. Je pravda, že herečka stále vypadá výborně a zdá se být plná elánu, ale hodně lidí se ptá, jak dlouho ještě zvládne jet v takovém tempu a o syna pečovat.

Ať se ožení!

Na Jaroslava pochopitelně nedá dopustit a je zřejmé, že by pro něj udělala cokoli na světě. Podle mnohých by se ale měl co nejdříve osamostatnit a vyzkoušet si, jaké to je žít bez pomoci maminky.

Asi by pomohlo, kdyby si našel partnerku, to koneckonců říká i sama Obermaierová. „Byla bych ráda, kdyby si konečně našel nějakou slečnu, už na to má dávno věk,“ řekla kdysi.

V mládí byla krásná a muži jí leželi u nohou, vybírala ale špatně. Nakonec na muže zanevřela.

Několikrát ho vzala na společenské akce, aby se rozkoukal. Dokonce na něj přepsala chalupu u Zruče nad Sázavou, aby se naučil hospodařit. Možná také tajně doufala, že když syn nějaké potenciální partnerce ukáže, že má zázemí a umí být samostatný, bude o něj větší zájem.

Jak se ale zdá, zatím žádnou vyvolenou domů nepřivedl, svatba je nejspíš v nedohlednu. Životem zkoušená herečka je bohužel zvyklá na to, že se se svými problémy obvykle musí porvat sama.

Zlé vzpomínky

Nikdy se pořádně nemohla spolehnout ani na oporu v podobě partnera. Vdaná byla kdysi za taxikáře Richarda Čecha, s ním má právě Jaroslava. Na manželství ale nerada vzpomíná.

Nerozešli se v dobrém, už se nikdy nevdala a na muže zanevřela. Všichni by jí přáli, aby ještě dlouho vydržela fit a při síle, a aby se jí podařilo pro syna přece jen nějakou tu partnerku najít.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden