Můj čas na kafíčko

Jaroslava Obermaierová to sice nepřizná, ale je v pořádném balíku

Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (77) na dně. Stěžovala si, že sotva zaplatí za energie a musí žít o chlebu a vodě. Dokonce i demonstrovala v Praze proti bídě v naší zemi.

Finanční krize je jistě zažehnána

Vše ale nasvědčuje tomu, že pokud v nějakých finančních problémech byla, je to už minulost. Podle všech dostupných informací se totiž v poslední době určitě špatně nemá.

Proč je skoro jisté, že se má Obermaierová opravdu dobře a z nejhorší hmotné nouze je venku? Zkraje roku si totiž pořídila byt v Praze na Žižkově. A jelikož není zaměstnaná, jen těžko to bylo na hypotéku.

Syn Jaroslav Obermaier (42).

Sice jen malý, ale její, a tak cenný byt

Sice to byla jen garsonka, ale i ta obnášela v cenových relacích bytů v metropoli jistě investici v řádu několika milionů korun. „Ale co já potřebuju. Přespat po natáčení nebo po návštěvě u lékaře, mít se kde vykoupat a převléknout.

Je to pohodlnější i kvůli natáčení Ulice,“ vysvětlila, proč velký byt nepotřebuje. Peníze se jí navíc stále sypou na účet z několika zdrojů. V prvé řadě natáčí nekonečný seriál Ulice, v němž už sice její role nedostává nejvíce prostoru, ale i tak se objevuje prakticky v každém díle, a vydělává tak desetitisíce měsíčně.

Zajímavé peníze za reklamu

Nově se stala i tváří reklamní kampaně na produkt omezující únik moči. „Stud stranou, děvčata. Na nechtěný únik moči je tady…“ zní reklama, která je často na televizních obrazovkách.

Kromě televizního spotu je navíc také v reklamních materiálech firmy v rámci billboardů a rovněž na internetu a v časopisech. Určitě za to tedy dostala velmi dobře zaplaceno. V neposlední řadě je stále součástí několika divadelních her. Ty sice nejsou zrovna královsky placené, ale nějakou tu tisícovku také na účet přinesou.

Stále velmi usilovně pracuje

Zdá se tak, že se v jejím životě skutečně blýská na lepší časy. Pravda ale je, že si to za svou pracovistost a píli maximálně zaslouží. Sice si občas postěžuje, ale to dělá většina z nás. Na rozdíl od jiných ale i přes svůj věk a zdravotní handicapy umí Jaroslava Obermaierová zabrat a stále se věnovat práci.

Nehledě na to, že stále musí dohlížet na svého nemocného syna Jaroslava Obermaiera (42). Ten je sice už dospělý, ale podle dostupných informací nepracuje, a je tak závislý na vydělcích matky. S ní dlouhobě žije na chalupě ve Zruči nad Sázovou, kterou postupem let herečka vymazlila v opravdový domov.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden