Jaroslava Obermaierová: Trápí ji zničené zdraví

Hvězda reklamy sesterského časopisu Můj čas na kafíčko Jaroslava Obermaierová (72) a také drbna Vilma Nyklová ze seriálu Ulice má strach o své zdraví. V poslední době je prý pro ni čím dál horší vůbec své tělo rozpohybovat.

Před více než rokem měla totiž úraz kotníku, který si zlomila. Přidalo se k tomu poranění páteře a už se to s ní vezlo. Přece jen i ve dvaceti letech jsou takovéhle úrazy problémem, natož v pozdějším věku.A přestože je herečka čiperná, tohle ji zlomilo. K práci se vrátila, protože ji nejen miluje a ve společnosti je ráda, ale také i z finančních důvodů. Ono vyžít s důchodem jde jen velmi těžko. Navíc scenáristé jí vyšli vstříc a podle jejího stavu vymýšleli natáčení i přizpůsobili scénář.

Herečka komentovala i fakt, že v poslední době ztratila chuť k jídlu. V rozhovoru prozradila, že nemá potřebu jíst. A když prý ano, tak jen malé porce. Paradoxně se prý celý život snažila hubnout, ale moc jí to nešlo.

A teď když jí o postavu nejde, najednou má o čtrnáct kilo míň. Momentálně ji však tahle situace trápí a přiznává se, že by raději byla tlustá a zdravá. Problémem může být ale to, že vypadá nemocně, což nezakryje ani nejlepší vizážista.Přijde kvůli tomu o roli v Ulici? Už teď je jasné, že její působení v seriálu je jen otázka času. Její zdraví se bohužel může zhoršit každým dnem.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama