Jde jí jenom o prachy? Přitahují ji movití muži!

Krásná a sexy moderátorka Eva Perkausová (25) nenechá hodně mužů na pokoji. Šanci však u ní mají pouze takoví, kteří dokážou svou lásku vyjádřit nejen pěknými slovíčky, ale především činy. Co ji potěší a co si od muže přeje nejvíc?

Chlubí se drahými dárky

Například zajímavé a luxusní dovolené v pětihvězdičkových hotelích či drahé dárky, na které si krásná moderátorka dost potrpí. Však se jimi také chlubí na sociálních sítích. Jednou je to značková kabelka a oblečení, pak zase drahý automobil. Není proto žádným překvapením, že své partnery si vybírá nikoli podle vzhledu či povahy, ale podle tučné peněženky. V jejích spárech tak skončil nejeden movitý postarší pán. Tím nejdůležitějším byl bezesporu podnikatel Antonín Charouz (64), který ji protlačil do médií i povědomí veřejnosti. I když je Eva přirozená a šikovná moderátorka, tak takových, jako je ona, najdete celou řadu. Nebýt Charouzova vlivu, sotva by se dostala do televize.

Další boháč na obzoru

Po nevydařeném vztahu s Charouzem, Pavlem Páskem (51), s nímž byla jen krátce, s režisérem Adrianem Stojkovem (48) a dalšími si vyhlídla novou oběť. Kromě starších podnikatelů moderátorka vystřídala v ložnici už slušnou řádku mužů, což případné budoucí partnery dost odrazuje. Mnoho svých milenců však Eva ani nepředstavila, takže o přesném počtu jejích milenců můžeme jenom spekulovat.

Kromě movitých podnikatelů a režisérů si však moderátorka užila třeba i s mladšími sportovci. V ložnici údajně měla například fotbalistu Václava Kadlece (27) či hokejistu Jirku Horu. Nikdo z mužů však vztah s Perkausovou nebral vážně. Nejnovější partner a zároveň pozorný a štědrý milenec je prý opět podnikatel. Perkausová ho však jako obvykle zapírá. Kdo ji tedy vozí na luxusní dovolené v cizokrajných destinacích, zůstává pro veřejnost tajemstvím. Ovšem při tempu, jakým dosud střídala partnery, se možná brzy objeví někdo další. Nemohli bychom se ale vůbec divit, při jejím mládí a kráse.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden