Můj kousek štěstí

Jde si tvrdě za svým?!

Tady je „zaděláno“ na další hvězdu! Na obrazovky vplul nový seriál Zoo a s ním nejen staré známé tváře v čele s hvězdou Slunečné Evou Burešovou (28), ale i ty nové, neokoukané. Těm vévodí mladá a krásná Michaela Pecháčková (18) a už nyní je jasné, že o téhle blondýnce toho ještě hodně uslyšíme.

Mládí vpřed!

Seriál z prostředí zoologické zahrady je pro herečku první velkou seriálovou příležitostí a svou kariéru nemohla odstartovat lépe. Od Zoo se očekává přinejmenším podobný úspěch, jaký zaznamenala divácky oblíbená Slunečná, dá se tedy počítat s tím, že seriál přinese jeho tvářím značnou popularitu.

Tu největší může čekat právě Pecháčková, jelikož vyfasovala rovnou hlavní roli. V příběhu kolem ní budou navíc kroužit hned dva pohlední kolegové David Gránský (29) a Šimon Bilina (26). Závidět jí tedy mohou nejen všechny divačky, ale také herecké kolegyně, o takové pracovní příležitosti se jim může jen zdát.

S Haďákem po boku. Šimon Bylina se v seriálu stará o hady, ale je fajn.

Zaboduje?

Konkurence se ale čerstvě osmnáctiletá Michaela nejspíše nebojí. Nyní už má své jisté, a jak sama přiznává, se svou seriálovou postavou ošetřovatelky Sidonie si jsou v mnohém podobné. „Je to kladná postava, velmi cílevědomá dívka, čímž se hodně shodujeme,“ přiznává herečka, kterou na její roli baví právě to, že si dokáže jít za svým.

Cílevědomá kráska se bezpochyby může těšit na přízeň diváků. Vzpomeňme jen na její kolegyni Burešovou, která se díky Slunečné stala doslova miláčkem národa, a pravděpodobně i popularita získaná seriálem jí dopomohla k tomu, aby zabodovala v anketě Český slavík.

„Když se daří, tak se daří!“ a v případě hlavních rolí v seriálu toto podle všeho platí dvojnásob. Čeká stejný veleúspěch i Michaelu?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden