Jdou po ní zvrhlíci! Už viděli dceru?!

Lehkomyslnost modelky Ivy Kubelkové (44) vyráží dech. Že se vystavuje očím veřejnosti spoře oděná, je její věc. Je svéprávná a je jí čtyřiačtyřicet. Ale Natálii je teprve šestnáct...

Jaká matka, taková Katka, říká se. Pokud má holčička odmala před očima maminku skloněnou nad šicím strojem, je pravděpodobné, že si i ona začne časem šít sukně, ty jsou nejjednoduší, a později si troufne třeba i na večerní šaty.

Celá máma 

Dcera Ivy Kubelkové matku odjakživa vídá v úplně jiných pozicích. Tmavovláska se zvěčňuje v titěrných bikinách, ale i bez nich. Tak hupla do horské říčky – a ukázala to světu. Můžeme se divit, že z nezletilé Natálie (16) je matčina smělá následovnice?

Pohled na její dekolt vhání červeň do tváří snad každému, kdo dívenku míjí. Rovněž umění nakrucovat se v plavkách dcera odkoukala od mámy.

Úsměvné je, že neustále polonahá Iva Kubelková, v současné době uvádějící na Primě pořad Showtime (pro tuto příležitost se vždy obléká, nahotu jí zakázali), se upřímně diví, že se kolem ní rojí úchylové. Někteří se zajímají o její spodní prádlo a rádi by ho koupili.

Modelka se zvrhlíkům vysmívá a pohrdá jimi, aniž si uvědomuje, že je permanentním odhazováním oděvů vlastně přivolává. Kdyby se fotografovala v upnuté haleně s dlouhým rukávem, sukni až na zem a knihou Babička v rukou, patrně by o její podprsenku nikdo neusiloval.

Zvláštní výchova

Je to správná výchova? Co když začnou i nezletilou Natálii obtěžovat nemravové? Tím si její matka hlavu neláme, poslala fanouškům letní pozdrav od moře, snímek, na němž jsou s Natálií obě v bikinách, a ve stejných.

„Tak jsme pro vás chtěly zapózovat spolu,“ usmívá se. Dcera je matce podobná, je to nádherná dívka s bezchybnou figurou a nekonečně dlouhýma nohama. To vše odhaluje na fotografiích, prostoru pro fantazii ponechává jen špetku.

reklama
reklama

Komentáře